Menu

MSW Tokarka do drewna - 400W - 2500 obr./min MSW-WL1000 - 3 LATA GWARANCJI

Cechy produktu

  • Producent MSW 

Opis

Tokarka do drewna Tokarka firmy MSW może być stosowana do najróżniejszych prac związanych z obróbką drewna. Pozwoli wytoczyć wysokiej jakości produkty (miski, talerze, nogi do stołu itp.) o nieszablonowych cechach.

Model MSW-WL1000 to nadzwyczajny sprzęt równocześnie dla amatorów, jak i profesjonalistów. też jako dobór dla osób, poszukujących niedrogiej, pierwszej tokarki. Trwałość – moc silnika 400W i wytrzymała konstrukcja bezusterkowość, a także długą żywotność urządzenia Regulacja prędkości wrzeciona – regulacja prędkości w zakresie 870-2500 obr./min przydaje się w trakcie toczenia twardych lub miękkich gatunków drewna Regulacja konika tokarskiego – umożliwia prędkie i przystępne znalezienie środka, by zmieścić całą długość obrabianych przedmiotów Regulacja podparcia narzędzia – gwarantuje właściwe wsparcie dla narzędzia obrotowego Płyta czołowa – tokarka do drewna posiada płytę czołową o średnicy 144 mm, która jest przeznaczona do toczenia bez wrzeciona

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.