Moje konto
  • Wódka Belvedere 0,7 w kartoniku Wódka Belvedere 0,7 w kartoniku

Wódka Belvedere 0,7 w kartoniku

0 ofert z 0 sklepów

Producent Polmos Żyrardów WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty z kategorii Toniki do twarzy innych firm

Informacje o produkcie

ProducentPolmos Żyrardów

Belvedere tworzona jest według technologii wypracowanej w Polmosie Żyrardów z najwyższej jakości spirytusu produkowanego ze starannie wyselekcjonowanego polskiego żyta. Wytworzony spirytus poddawany jest aż czterokrotnemu procesowi destylacji, dzięki temu Belvedere ma delikatnie waniliowy aromat, a w smaku wyczuwa się subtelną nutę żyta.

Ta wyrafinowana kompozycja pozostawia na podniebieniu niezapomniane doznania – jest doskonale gładka, z kremowym, aksamitnym posmakiem. Potwierdzeniem wartości wódki Belvedere jest ogromny sukces na najbardziej wymagających z rynków: w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, gdzie jest najlepiej sprzedającą się wódką luksusową.

Belvedere stała się pierwszym polskim produktem, który osiągnął międzynarodowy status produktu najwyższej jakości. W 1996 roku, gdy firma Millenium Import LLC wprowadzała ją na amerykański rynek kategoria wódek luksusowych nie istniała.

Belvedere była pierwszą na świecie wódką luksusową, która zapoczątkowała istnienie tej kategorii.W marcu 2002 publikacja branżowa „Impast” przyznała wódce Belvedere nagrodę „Hot Brand”, wyróżnienie to przyznawane jest markom alkoholi, które przez co najmniej trzy lata utrzymywały dwucyfrowe wzrosty sprzedaży.W lipcu 2003 ta sama wódka Belvedere, która zawojowała świat, powróciła na rynek krajowy.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też