High Sierra Torba kabinowa na kółkach, czarna

High Sierra Torba kabinowa na kółkach, czarna

Przykro nam, w chwili obecnej brak ofert.

Informacje o produkcie

High Sierra Torba kabinowa na kółkach, czarna

Rewelacyjnie zaprojektowana torba. Duża komora główna wyposażona w dwa pasy (regulowane) do mocowania odzieży. Szelki do noszenia torby jako plecaka turystycznego schowane są w tylnej zapinanej na suwak kieszonce. Przednią kieszeń można odpiąć i używać jako plecaka miejskiego, który wyposażony jest w: siatkowe kieszenie na butelkę/ki z wodą, górną kieszeń na odtwarzacz CD/MP3, dużą komorę główną, przednią kieszeń z organizerem na telefon, długopisy i drobne, szelki do przenoszenia z kieszonką na telefon.

Torba kabinowa na kółkach/szelki do przenoszenia - High Sierra - 55cm.Torba dla każdego turysty, który ceni sobie funkcjonalność. Masz świetną torbę na kółkach o wymiarach torby kabinowej. Kiedy potrzebujesz mieć wolne ręce, możesz odkryć umieszczone na tyle torby szelki i założyć ją na plecy. Dodatkowo możesz odpiąć umieszczony z przodu niewielki plecak i zyskujesz plecak miejski. Po odkryciu szelek klapa je ukrywająca osłania kółka tak, abyś nie pobrudził sobie ubrania.

Koła do transportu torby zamontowane są we wzmocnionych narożnikach. Teleskopowa rączka wykonana jest z solidnego tworzywa odpowiedniej długości nawet dla dość wysokich osób. Miękki uchwyt dobrze się trzyma. Torba posiada 25-letnią gwarancję. Kółka są objęte 5-letnią gwarancją.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie