Menu

Plecak młodzieżowy Topgal HIT 896 C - Grey

Cechy produktu

  • Producent Topgal 
  • Kolor szary 
  • Rodzaj plecak 

Opis

Pojemny plecak młodzieżowy do 6-8 klasy albo szkoły średniej dwie komory i dwie kieszenie z przodu sztywne plecy ze stelażem sprzyjające zdrowemu użytkowaniu spektakularny tkany materiał z wzorem drzew Dwukomorowy plecak uniesie nie tylko książki do szkoły, ale także notebook, który możesz umieścić w tylnej komorze plecaka w specjalnej kieszeni (do maksymalnej wielkości 15,4").

wynajdziesz tam na dodatek mniejszą kieszeń na np. Pendrive, czy powerbank. Przednia komora jest bardzo pojemna, ma kieszonkę z siateczki na dokumenty. Z przodu plecaka są dwie mniejsze kieszenie przykładowo na śniadanie lub na piórnik (nie jest wyposażeniem plecaka).

Dwie boczne kieszenie są wytworzone z siateczki. Jedna z nich ma pas stabilizujący, więc możesz w niej przenosić butelkę 1,5 l zapiętą paskiem, aby nie wypadała w drodze do autobusu. Dodatkowe mocne strony: odblaski zwiększające widoczność w drodze do szkoły pas piersiowy i uchwyt do noszenia plecaka w ręce wytrzymałe dno z materiału Topdura (testowane w ITC Zlin)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.