Menu

Tuner Hi-Fi HAMA 54884 DIT2005M

Cechy produktu

  • Producent HAMA 

Opis

Wzmacniacz, a także głośniki możesz zbratać z tunerem wykorzystując złącze RCA bądź wejście cyfrowe przy pomocy optycznego albo koncentrycznego kabla. Dodatkowo masz możliwość podłączenia tunera do sieci i streamowania muzyki, lub przesłania jej ze swego smartfona lub tabletu.

Jeszcze za niedużo? Gniazdo USB umożliwi Ci odtwarzanie swojej ulubionej składanki z pendrive’a. Wejście AUX zezwala na podłączenie odtwarzacza mp3, smartfona i innych urządzeń. Niemal nieograniczony dostęp do muzyki!

darmowy portal Frontier Silicon Web umożliwia wyszukiwanie stacji radiowych przy wykorzystaniu różnych filtrów. Szukaj po gatunku, kraju, języku czy popularności i znajdź muzykę dobraną do Twoich wymagań.

Funkcjonalność multiroom pozwala na połączenie w grupę kompatybilnych sprzętów znajdujących się w przeróżnych pomieszczeniach i odtwarzanie na nich muzyki jednocześnie. Dzięki temu muzyka może rozbrzmiewać w całym domu, co docenisz nie tylko podczas hucznej parapetówki,też podczas robienia porządków domowych.

UNDOK umożliwia Ci komfortowe sterowanie Twoim radiem poprzez smartfon lub tablet. Z darmową aplikacją możesz kontrolować wszystkie ustawienia radia, zmieniać stacje, zarządzać ulubionymi albo tworzyć grupy multiroom.

DAB+ to technologia radiofonii cyfrowej, która w przyszłości zastąpi konwencjonalne radio analogowe. Zapewnia czysty, bezszumowy dźwięk wolny od zakłóceń.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.