Menu

CANON PGI-29 CO ChromaLife Optimizer Ink cartridge for Pro-1

Cechy produktu

  • Producent CANON 
  • Przeznaczenie Canon 

Opis

kolor druku:bezbarwny;Gwarancja:12 miesięcy;dane uzupełniające:Atrament bezbarwny Chroma Optimizer z kolekcji profesjonalnych atramentów LUCIA zapewnia jednolitą połyskliwość, zwiększa gamę barw i pogłębia czerń.

Ten bezbarwny atrament pigmentowy jest nakładany na kolorowe atramenty.;Kod producenta:4879B001;Kod producenta oryginalnego tuszu/tonera 1 (wielkie litery, bez spacji i myślników):PGI29CO;Kod producenta oryginalnego tuszu/tonera 2 (jak wyżej, wypełnić jeśli zastępuje dwa, jesli nie to wpisujemy "nie dotyczy"):nie dotyczy;Kod producenta oryginalnego tuszu/tonera 3 (jak wyżej, wypełnić jeśli zastępuje trzy, jesli nie to wpisujemy "nie dotyczy"):nie dotyczy;marka pasującej drukarki:Canon;Model (wariantowanie):PGI29;pasuje do drukarek:PIXMA PRO-1;Pochodzenie:oryginał;objętość:36 ml;typ:tusz;rodzaj:wkład typowy;produktywność do:429 fotografii...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.