Menu

Tusz PGI-29 Black PGI-29MBK

Cechy produktu

  • Producent Canon 

Opis

kolor druku:black - czarny;Gwarancja:12 miesięcy;dane dopełniające:Pojemnik z matowym czarnym atramentem profesjonalne atramenty z kolekcji LUCIA dostatek i wysoką gęstość barw, doskonałą gamę i bezawaryjną jakość.

Ten system atramentów pigmentowych zapewnia nieszablonową solidność fotografii.;Kod producenta:4868B001;Kod producenta oryginalnego tuszu/tonera 1 (duże litery, bez spacji i myślników):PGI29MBK;Kod producenta oryginalnego tuszu/tonera 2 (jak wyżej, wypełnić jeśli zastępuje dwa, jesli nie to wpisujemy "nie dotyczy"):nie dotyczy;Kod producenta oryginalnego tuszu/tonera 3 (jak wyżej, wypełnić jeśli zastępuje trzy, jesli nie to wpisujemy "nie dotyczy"):nie dotyczy;firma pasującej drukarki:Canon;Model (wariantowanie):PGI29;pasuje do drukarek:PIXMA PRO-1;Pochodzenie:oryginał;pojemność:36 ml;typ:tusz;typ:wkład typowy...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.