Menu

Tusz PGI-29LGY jasny szary 4872B001

Cechy produktu

  • Producent Canon 

Opis

kolor druku:light grey - jasnoszary;Gwarancja:12 miesięcy;informacje dodatkowe:Pojemnik z jasnoszarym atramentem mistrzowskie atramenty z kolekcji LUCIA różnorodność i wysoką gęstość odcieni, genialną gamę i bezawaryjną jakość.

Ten system atramentów pigmentowych gwarantuje nieszablonową wytrzymałość fotografii.;Kod producenta:4872B001;Kod producenta oryginalnego tuszu/tonera 1 (znaczne litery, bez spacji i myślników):PGI29LGY;Kod producenta oryginalnego tuszu/tonera 2 (jak wyżej, wypełnić jeśli zastępuje dwa, jesli nie to wpisujemy "nie dotyczy"):nie dotyczy;Kod producenta oryginalnego tuszu/tonera 3 (jak wyżej, wypełnić jeśli zastępuje trzy, jesli nie to wpisujemy "nie dotyczy"):nie dotyczy;firma pasującej drukarki:Canon;Model (wariantowanie):PGI29;nadaje się do drukarek:PIXMA PRO-1;Pochodzenie:oryginał;pojemność:36 ml;typ:tusz;rodzaj:wkład standardowy;efektywność do:352 zdjęcia...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.