Moje konto
  • Monster High upiorna sypialnia łóżko Draculaura T8006 Monster High Monster High upiorna sypialnia łóżko Draculaura T8006 Monster High

Monster High upiorna sypialnia łóżko Draculaura T8006 Monster High

1 oferta z 1 sklepu

Producent Monster High WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentMonster High

MONSTER HIGH UPIORNI UCZNIOWIE ŁÓŻKO SYPIALNIA PUDEŁKO NA BIŻUTERIĘ DRACULAURA AKCESORIA Mattel nr katalogowy: T8006 Czas poznać najbardziej oryginalne towarzystwo w całym szkolnictwie średnim! Uczniowie Monster High to upiory z klasą, które nie lubią nudzić się w szkole, podobnie jak wszystkie nastolatki!

Choć są dziećmi znanych potworów, same nie straszą (nie chcą tego robić), wolą zabijać stylem i przewrotnym humorem, który podbije serca dziewczynek! Lubią modę, zabawę, muzykę i piszą własne pamiętniki, zupełnie jak Wy.

Gdy lepiej poznacie ich zabójczy styl oraz potwornych przyjaciół, same niechybnie krzykniecie „Olśniewające!" Draculaura, jedna z najmodniejszych dziewczyn w Monster High, jest córką hrabiego Draculi.

Uwielbia czerń i róż, a parasolki używa, gdy wychodzi na słońce. Ma ciekawą właściwość, która utrudnia jej robienie makijażu: nie widzi swojego odbicia w lustrze. Ma przyjaciela nietoperza, którego lubi ubierać na różowo.

Kocha wegetariańską kuchnię i pisanie opowiadań, a jej przyjaciółmi są Frankie Stein i Clawdeen Wolf. Uwielbia się śmiać i wspierać swoich przyjaciół. Wiek: 1599 (Draculaura nie może doczekać się swoich upragnionych 1600 urodzin).

Ten zestaw jest po prostu niesamowity. Znajdziecie w nim śliczne łóżko Draculaury i mnóstwo akcesoriów do upiornych snów. Łóżko można unosić i zamykać dzięki czemu Draculaura będzie chroniona przed promieniami słońca!

W komplecie znajdziecie straszną pościel i drobne akcesoria, które Draculaura może trzymać przy łóżku. Dodatkowo, gdy otworzycie górną pokrywę łóżka, okaże się, że jest to pudełko na biżuterię z przegródkami i drążkiem na wiszące kolczyki.

W zestawie znajdziecie upiorny pierścionek. ***ZESTAW NIE ZAWIERA LALKI*** Producent zaleca zabawkę dla dzieci od 6 roku życia. Wymiary opakowania: 33 cm (szer.) x 11 cm (gł.) x 33 cm (wys.)

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też