Moje konto

Uchwyty do nawigacji NavRoad ×

11 produktów z 4 sklepów

O kategorii Uchwyty do nawigacji

Aby twój sprzęt działał należycie, i by w czasie jazdy nie przeszkadzał ci w prowadzeniu samochodu, warto jest zainwestować w profesjonalne uchwyty do nawigacji. Korzystając z akcesoriów tego typu zyskujesz przede wszystkim w czasie jazdy pewność. Nie musisz już myśleć o swoim odbiorniku, gdy za pomocą uchwytu jest on stabilnie przymocowany najczęściej do przedniej szyby auta. W naszej porównywarce znajdziesz inne uchwyty, na przykład takie, dzięki którym nawigacje samochodowe gps przymocujesz i w innych miejscach – na kokpicie, nieopodal radia, na kratce wentylacyjnej, itd. Prezentujemy ci uchwyty samochodowe Hama, Garmin, Navroad, Pilot, Tomtom , czy też uchwyty do nawigacji NavRoad. Wszyscy oni mają bogate doświadczenie w tworzeniu nawigacji gps, a także akcesoriów z nią współgrających.

Potrzebujesz uchwytu do swojej nawigacji Garmin? Jeśli tak, to zachęcamy cię do sprawdzenia oferty porównywarki Nokaut.pl uchwyty do nawigacji Garmin. Znajdziesz tam model uchwytu samochodowego z przyssawką gps60, dzięki któremu przymocujesz swój nadajnik Garmin do szyby twego auta. Akcesorium wykonane z plastiku, wyposażone w przyssawkę. Specjalny uchwyt samochodowy umożliwia ci regulację kąta pochylenia zamocowanego odbiornika. Masz również możliwość nieco wysunięcia sprzętu w kierunku użytkownika.

Potrzebujesz czegoś niecodziennego, stabilnego, co sprawdzi się w twym samochodzie? Jeśli tak, to uchwyt uniwersalny Car-mobile idealnie utrzyma twą nawigacje w pozycji, którą ustawisz. Ten wszechstronny uchwyt wykorzystać możesz do trzymania odtwarza mp3, telefonu komórkowego, nawigacji gps, palmtopa i wielu innych. Wykorzystując sprzęt masz możliwość regulacji ramion bocznych. W zestawie znajduje się również ramka na zdjęcie, w której możesz umieścić postać ukochanej osoby. Sprzęt w kolorze czarnym.

Na łamach naszej porównywarki znajdziesz różne produkty, które przyczynią się do jeszcze lepszego działania twej nawigacji gps. Znajdziesz tutaj pokrowce do nawigacji, odbiorniki gps, a także zasilacze.

Sprawdź też