Menu

Uchwyt na papier toaletowy Profile czarny

Cechy produktu

  • Producent Brabantia 

Opis

Uchwyt do papieru toaletowego to jeden z podstawowych części wyposażenia łazienki albo toalety. Warto skusić się na model o wytwornym designie, z uwzględnieniem aktualnej aranżacji wnętrza. Pod tym kątem godny uwagi jest uchwyt do papieru toaletowego czarny Brabantia tworzony z wyjątkowo wytrzymałego tworzywa.Prezentowany model stanie na wysokości zadania jako wieszak do wszelkich standardowych wymiarów rolek papieru toaletowego.

został on zaprojektowany w taki sposób,łatwo można było zastąpić zużytą rolkę nowym produktem. Warto zwrócić uwagę na jego estetyczny design – w produkowaniu użyto potężne materiały, co gwarantuje mu wytrzymałość na korozję.

Uchwyt do papieru toaletowego czarny Brabantia jest godny uwagi także ze względu na banalnie prosty montaż. Warto zbratać go z pozostałymi elementami wykwintnej serii MATT BLACK. Dopasowany do wszelkich standardowych wymiarów rolek prosty montaż zmiana rolki w kilka sekund produkowany z wytrzymałych materiałów, odpornych na korozję

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.