Menu

Magnetyczna układanka Magnetibook Janod - Zwierzęta J02723

Cechy produktu

  • Producent Janod 

Opis

Magnetyczna układanka Magnetibook francuskiej producenta JANOD to doskonała zabawka, rozwijająca kreatywność i wyobraźnię. Zabawa polega na układaniu na planszy magnesów, które dziecko może dowolnie konsolidować we wzory. Układanka ta będzie służyć przed długi czas i nieprędko się znudzi, bo daje dużo możliwości stylizacji. Jest pięknie wytwarzana, co dodatkowo rozbudza zmysł artystyczny, a dodatkowo ćwiczy logiczne myślenie i sprawność manualną u dziecka.

Magnetibook Zwierzęta posiada 30 barwnych magnesów z elementami ciała zwierząt oraz 10 kart ze zwierzętami, które można stworzyć przy ich użyciu. To wspaniała rozrywka dla znikomych fanów fauny, a także wszystkich twórczych dzieci.

Opakowanie wytworzone jest ze sztywnego kartonu w formie książki. Plansza magnetyczna jest jednocześnie wewnętrzną stroną okładki. Dwie przegródki w środku pomagają utrzymać porządek w magnesach i kartach. Całość pokazuje się bardzo estetycznie i nadzwyczajnie nadaje się na podarunek.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące postępowość z francuskim designem i najwyższą jakością. Oryginalne produkty Janod produkowane są z drewna i innych konkretnych, trwałych tworzyw, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń!

Janod – JUST PLAY

kategoria: zabawki magnetyczne
seria: magnetibook
indeks: J02723
producent: Janod
wiek: 3-8
liczba części: 40
materiał: magnes/ twardy karton
design: Francja
waga produktu: 0,7 kg
rozmiary opakowania: 19 x 4 x 26 cm
bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.