Menu

Cersanit Como 60 x 45 (K32-003-BOX)

Cechy produktu

  • Producent Cersanit 
  • Szerokość 60 cm
  • Długość 45 cm
  • Montaż meblowa 

Opis

parametryUmywalka Cersanit Como jest wytworzona z wysokiej jakości ceramiki. To model o innowacyjnym, prostokątnym profilu, asygnowany do wpuszczania w blat. Jest zaopatrzona w otwór na baterię umieszczony symetrycznie oraz w otwór przelewowy.

Umywalka Como 60 wygodną powierzchnię odkładacza. Zaprojektowano ją zgodnie z trendami obowiązującymi w aranżacji wnętrz łazienkowych, dlatego stanowi szykowny i ergonomiczny składnik aranżacji.wykorzystanieZe względu na swoje właściwości umywalka Como jest stosowana jednocześnie w mieszaniach, a także domach prywatnych, jak również łazienkach i toaletach w biurowcach, urzędach, galeriach handlowych, kinach czy innych punktach funkcjonalności publicznej.

Jej solidne wykonanie pozwala na stosowanie w miejscach, gdzie będzie narażona na bardzo intensywną eksploatację. Wyprodukowana poprzez uznaną firmę Cersanit umywalka Como to gwarancja najwyższej jakości.zaletyComo Cersanit to wspaniały dobór dla każdego, kto ceni sobie połączenie estetyki z funkcjonalnością.

Ponieważ ta wysokiej klasy umywalka sprzedawana jest bez syfonu i baterii, można zespoić te części wyposażenia do jednostkowych potrzeb lub wystroju panującego w pomieszczeniu. Umywalka Cersanit Como 60 dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.