Menu

Defra Plan 60 x 46 (L1722)

Cechy produktu

  • Producent Defra 
  • Szerokość 60 cm
  • Długość 46 cm
  • Montaż wpuszczana 

OpisBeżowa recepta na małą łazienkę

Ta inspiracja zainteresuje każdego, kto boryka się z problemem nieznacznej łazienki. Gdy powierzchnia jest niepokaźna i gdy brak w pomieszczeniu naturalnego światła, wyjątkowo ważny jest stosowny aranż! Właściwe oświetlenie, jasne barwy i rozwiązania zezwalające na oszczędność miejsca to klucz do sukcesu! Zamiast wanny użyto kabinę prysznicową Torino Atrium. Nie jest to jednak charakterystyczna, nudna kabina. Jej nietypowy, pentagonalny kształt nadaje wnętrzu charakteru, a przy tym jest po prostu funkcjonalny! Biały, niski brodzik Adda współgra z kolei z kompletem umywalkowym (szafka Magne + umywalka Plan). Rozwiązanie tego typu umożliwia oszczędność miejsca – w szafce pod umywalką zmieścimy większość koniecznych środków chemicznych, które są potrzebne w każdej łazience.
... Czytaj więcej
Beżowa recepta na małą łazienkę

Ta inspiracja zainteresuje każdego, kto boryka się z problemem małej łazienki. Gdy powierzchnia jest niewielka i gdy brak w pomieszczeniu naturalnego światła, nad wyraz ważny jest odpowiedni aranż! Właściwe oświetlenie, jasne barwy i rozwiązania zezwalające na oszczędność miejsca to klucz do sukcesu! Zamiast wanny wykorzystano kabinę prysznicową Torino Atrium. Nie jest to jednak typowa, nudna kabina. Jej nietypowy, pentagonalny kształt nadaje wnętrzu charakteru, a przy tym jest po prostu poręczny! Biały, niski brodzik Adda współgra z kolei z kompletem umywalkowym (szafka Magne + umywalka Plan). Rozwiązanie tego typu pozwala na oszczędność miejsca – w szafce pod umywalką zmieścimy większość koniecznych środków chemicznych, które są potrzebne w każdej łazience.
... Czytaj więcej


Umywalka Wpuszczana W Blat Plan 60cm L1722 Defra


dane technologiczne:
Szerokość w cm - 60
Głębokość w cm - 46
zarys - Prostokątna
Otwory na baterie - 1
Przelew - Tak
Materiał - Ceramika
typ - Meblowa

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.