Menu

Koło Twins 50 x 46 (L51150900)

Cechy produktu

  • Producent Koło 
  • Szerokość 50 cm
  • Długość 46 cm
  • Kształt prostokątna 
  • Montaż nablatowa 
  • Materiał ceramika 

Opis

Umywalka 50x46cm Twins Koło nr katalogowy L51150-900, z misą prostokątną, z powłoką Reflex Koło, odcień biały, z otworem na baterię sztorcową, z przelewem ceramicznym, szerokość 500mm, wysokość 460mm, wysokość 140mm, możliwy montaż ścienny, z szafką podumywalkową lub nablatowy. Gwarancja 7 lat.

Umywalka dostępna także w pakiecie z szafką podumywalkową Twins. Możliwość uzupełniania również z szafkami Domino XL.

Reflex KOŁO jest nową powłoką stosowaną na ceramice łazienkowej i szklanym wypełnieniu kabin prysznicowych. Utrzymanie takich wyrobów w czystości jest nietrudne.

Na powierzchni Reflex KOŁO małe krople wody z łatwością łączą się w większe i szybko spływają wraz z nieczystościami. Dzięki czemu ta progresywna efektywnie ogranicza osadzanie skażeń na powierzchniach ceramicznych i szklanych, a do jej pielęgnacji wystarcza finezyjna ściereczka albo gąbka. Koniec z męczącym szorowaniem!
Powierzchnia artykułów z powłoką Reflex KOŁO (ceramika łazienkowa, szkło w kabinach prysznicowych) dłużej pozostaje czysta, a powstające osady z kamienia lub tłuszczu można zlikwidować o niemało łatwiej w sytuacji konwencjonalnych powierzchni.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.