Menu

Koło Twins 60 x 46 (L51160900)

Cechy produktu

  • Producent Koło 
  • Szerokość 60 cm
  • Długość 46 cm
  • Kształt prostokątna 
  • Montaż nablatowa 
  • Materiał ceramika 

Opis

Umywalka 60x46cm Twins Koło nr katalogowy L51160-900, z misą prostokątną, z warstwą Reflex Koło, kolor biały, z otworem na baterię sztorcową, z przelewem ceramicznym, szerokość 600mm, wysokość 460mm, wysokość 140mm, możliwy montaż ścienny, z szafką podumywalkową albo nablatowy. Gwarancja 7 lat.
Umywalka dostępna także w komplecie z szafką podumywalkową Twins. Możliwość dobierania również z szafkami Domino i Domino XL.

Reflex KOŁO jest nową warstwą użytkowaną na ceramice łazienkowej i szklanym wypełnieniu kabin prysznicowych. Utrzymanie takich wyrobów w czystości jest proste.

Na powierzchni Reflex KOŁO drobne krople wody z łatwością łączą się w większe i ekspresowo spływają wraz z nieczystościami. Dzięki temu ta nowoczesna produktywnie ogranicza osadzanie skażeń na powierzchniach ceramicznych i szklanych, a do jej pielęgnacji wystarcza delikatna ściereczka albo gąbka. Koniec z męczącym szorowaniem!
Powierzchnia artykułów z warstwą Reflex KOŁO (ceramika łazienkowa, szkło w kabinach prysznicowych) dłużej pozostaje czysta, a powstające osady z kamienia lub tłuszczu można wyeliminować o sporo łatwiej w przypadku konwencjonalnych powierzchni.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.