Menu

Koło Traffic (L91165900)

Cechy produktu

  • Producent Koło 
  • Szerokość 65 cm
  • Montaż wisząca 

Opis

Koło Traffic umywalka 65x48 cm L91165-900, odcień biały, montaż ścienny na śrubach, z półpostumentem albo na blacie, długość 647 mm, szerokość 480 mm, z otworem na baterię, z przelewem ceramicznym. Gwarancja 7 lat.

Reflex KOŁO jest nową powłoką używaną na ceramice łazienkowej i szklanym wypełnieniu kabin prysznicowych. Utrzymanie takich wyrobów w czystości jest proste.

Na powierzchni Reflex KOŁO drobne krople wody prosto łączą się w pokaźniejsze i szybko spływają wraz z nieczystościami. Dzięki temu ta postępowa produktywnie ogranicza osadzanie skażeń na powierzchniach ceramicznych i szklanych, a do jej pielęgnacji wystarcza delikatna ściereczka albo gąbka. Koniec z męczącym szorowaniem!
Powierzchnia towarów z powłoką Reflex KOŁO (ceramika łazienkowa, szkło w kabinach prysznicowych) dłużej pozostaje czysta, a powstające osady z kamienia lub tłuszczu można usunąć o dużo łatwiej w sytuacji tradycyjnych powierzchni.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.