Menu

Koło Traffic (L91520900)

Cechy produktu

  • Producent Koło 
  • Montaż meblowa 

Opis

Koło Traffic umywalka 120x48 cm Reflex L91020-900, odcień biały, montaż ścienny, z szafką podumywalkową lub na blacie, długość 1197 mm, szerokość 480 mm, z dwoma otworami na baterie, z przelewem ceramicznym. Gwarancja 7 lat.

Reflex KOŁO jest nową powłoką użytkowaną na ceramice łazienkowej i szklanym wypełnieniu kabin prysznicowych. Utrzymanie takich wyrobów w czystości jest łatwe.

Na powierzchni Reflex KOŁO minimalne krople wody z łatwością łączą się w większe i prędko spływają wraz z nieczystościami. Dzięki temu ta nowoczesna skutecznie ogranicza osadzanie skażeń na powierzchniach ceramicznych i szklanych, a do jej pielęgnacji wystarcza delikatna ściereczka albo gąbka. Koniec z męczącym szorowaniem!
Powierzchnia produktów z warstwą Reflex KOŁO (ceramika łazienkowa, szkło w kabinach prysznicowych) dłużej pozostaje czysta, a powstające osady z kamienia albo tłuszczu można wyeliminować o dużo łatwiej w przypadku konwencjonalnych powierzchni.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.