Menu

Koło Traffic 90 x 48 (L91590900)

Cechy produktu

  • Producent Koło 
  • Szerokość 90 cm
  • Długość 48 cm
  • Montaż meblowa 

Opis

Koło Traffic umywalka 90x48 cm L91590-900, odcień biały, montaż ścienny, z półpostumentem, z szafką podumywalkową lub na blacie, długość 897 mm, szerokość 480 mm, z dwoma otworami na baterie, z przelewem ceramicznym. Gwarancja 7 lat.

Reflex KOŁO jest nową warstwą użytkowaną na ceramice łazienkowej i szklanym wypełnieniu kabin prysznicowych. Utrzymanie takich wyrobów w czystości jest przystępne.

Na powierzchni Reflex KOŁO minimalne krople wody łatwo łączą się w pokaźniejsze i szybko spływają wraz z nieczystościami. Dzięki temu ta nowoczesna produktywnie ogranicza osadzanie zanieczyszczeń na powierzchniach ceramicznych i szklanych, a do jej pielęgnacji wystarcza finezyjna ściereczka lub gąbka. Koniec z męczącym szorowaniem!
Powierzchnia artykułów z powłoką Reflex KOŁO (ceramika łazienkowa, szkło w kabinach prysznicowych) dłużej pozostaje czysta, a powstające osady z kamienia lub tłuszczu można pousuwać o niemało łatwiej w przypadku tradycyjnych powierzchni.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.