Menu

LineaBlue (UN-112BR)

Cechy produktu

  • Producent LineaBlue 
  • Materiał ceramika 

Opis

Umywalka nablatowa UN 112 B&R jest oryginalnym modelem wspaniale pokazującym się w nowoczesnych, wyrazistych aranżacjach. Projektanci uzyskali olśniewający efekt łącząc prosty, okrągły zarys umywalki z niezwykłą kolorystyką. Głębokie, nasycone barwy sprawiają, że umywalka nablatowa staje się doskonałym dodatkiem do kreatywnie urządzonych łazienek. Zastosowanie niespotykanego połączenia czerni z intensywnym, czerwonym kolorem sprawiło, iż umywalka doceniana jest przez wielu europejskich projektantów wnętrz. Model UN 112 B&R odznacza się wysoką jakością i skrupulatnym wykonaniem. Ceramiczna powierzchnia jest wyśmienicie gładka. Umywalka nablatowa została pokryta innowacyjną powłoką NANO-COATING. Dzięki zaimplementowaniu niewidocznej, polimerowej warstwy czyszczenie produktów staje się prostsze. Woda przybiera zarys dużych kropli, które nie osadzają się na ceramice, lecz spływają po powłoce.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.