Menu

LineaBlue (UN-432)

Cechy produktu

  • Producent LineaBlue 
  • Montaż nablatowa 
  • Materiał ceramika 

Opis

Ceramiczna umywalka UN 432 uwydatnia się ładnym, gustownym wyglądem rewelacyjnie pasującym do niemal każdej aranżacji. Kolisty zarys znakomicie ukazuje się równocześnie w klasycznych, jak i w postępowych łazienkach. Obszerne krawędzie nadają umywalce innowacyjnego, wysmakowanego charakteru. Śnieżnobiałe, błyszczące ścianki zostały pokryte oryginalną warstwą usprawniającą utrzymanie umywalki w czystości. Dzięki polimerowej powłoce NANO-COATING woda nie osadza się na powierzchni ceramiki, ale przybiera zarys obszernych kropli spływających po warstwie wraz z osadami i kamieniem. Powłoka NANO-COATING nie zmienia wyglądu ceramiki. Umywalka jest potężna i trwała, a powierzchnie są genialnie równomierne i gładkie. Model UN 432 montuje się poprzez wpuszczenie umywalki w blat.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.