Menu

LineaBlue (UN-507)

Cechy produktu

  • Producent LineaBlue 
  • Montaż nablatowa 
  • Materiał ceramika 

Opis

Ceramiczna umywalka nablatowa UN 507 jest szczególnie polecana do przeciętnych i obfitych łazienek. Perfekcyjnie zaprojektowany, oryginalny zarys sprawia, że pomimo pokaźnych wymiarów umywalka ma lekką formę. Projektanci uzupełnili prostokątną bryłę dodając subtelnie wypukłe powierzchnie, zwężające się ku dołowi ścianki i wąską podstawę. Zgrabny, stylowy zarys umywalki rekomendowany jest przede wszystkim do konwencjonalnych aranżacji, do luksusowych łazienek, a także do domowego spa. Dzięki pokaźnym rozmiarom, a także adekwatnie wyprofilowanym ściankom wewnętrznym umywalka jest szczególnie komfortowa w użytkowaniu. Model UN 507 to wysoka jakość gwarantująca nieprzeciętny wygląd i wytrzymałość umywalki. Śnieżnobiałe, połyskujące powierzchnie są idealnie gładkie i równomierne. Ceramika pokryta jest progresywną powłoką, dzięki której utrzymanie umywalki w czystości jest nieskomplikowane. Przeźroczysta, polimerowa warstwa NANO-COATING powoduje, iż woda i skażenia nie osadzają się na ściankach, ale spływają po powłoce.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.