Menu

LineaBlue (UN-557)

Cechy produktu

  • Producent LineaBlue 
  • Montaż nablatowa 
  • Materiał ceramika 

Opis

Ceramiczna umywalka nablatowa UN 557 podkreśla się genialnym, nieprzemijalnym wyglądem oraz wysoką jakością. Projektanci urozmaicili prosty, owalny zarys dodając do niego obfite, szykowne ranty. Ze względu na wielkie rozmiary umywalka niezwykle rekomendowana jest do przeciętnych, wielkich i przestronnych łazienek. Dzięki uniwersalnej formie model UN 557 świetnie demonstruje się w niemal każdej aranżacji. Ceramika jest nad wyraz komfortowa w stosowaniu – obfita długość powoduje, że z umywalki mogą jednocześnie korzystać dwie osoby. Nadzwyczajnie równe i gładkie ścianki pokryte pozostały oryginalną powłoką ułatwiającą utrzymanie umywalki w czystości. Polimerowa powłoka utrudnia osadzanie się kamienia i skażeń. Przezroczysta powłoka NANO-COATING nie zmienia wyglądu ceramiki.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.