Menu

LineaBlue 41 x 61 (UN-575)

Cechy produktu

  • Producent LineaBlue 
  • Szerokość 41 cm
  • Długość 61 cm
  • Montaż nablatowa 
  • Materiał ceramika 

Opis

Ceramiczna umywalka UN 575 przepiękny, tradycyjny wygląd. Nietrudna forma i uniwersalny, geometryczny zarys powodują, iż umywalka cechuje się ponadczasową formą wspaniale pasującą jednocześnie do konwencjonalnych, jak i postępowych aranżacji. Wydłużony zarys powoduje, że umywalka jest wyjątkowo komfortowa w wykorzystywaniu. Ze względu na pokaźne rozmiary model UN 575 wyjątkowo dobrze demonstruje się w średnich, przestronnych, a także wielkich łazienkach. Ceramiczna umywalka uwydatnia się wysoką jakością tworzyw wykorzystanych do produkcji oraz genialnym wykonaniem. Ścianki są trwałe, zaś powierzchnie śnieżnobiałe, gładkie i błyszczące. Umywalka została pokryta postępową warstwą NANO-COATING. Transparentna, polimerowa powłoka ułatwia utrzymanie ceramiki w czystości (woda przybiera zarys obszernych kropli, które nie osadzają się na powierzchni, lecz spływają wraz z skażeniami i kamieniem). Model UN 575 montuje się poprzez częściowe wpuszczenie umywalki w blat.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.