Menu

LineaBlue (UN-961R)

Cechy produktu

  • Producent LineaBlue 
  • Montaż nablatowa 
  • Materiał ceramika 

Opis

Ceramiczna umywalka podwieszana UN 961R to połączenie konwencjonalnej, ponadczasowej formy z nowoczesnymi rozwiązaniami. Ładny, prosty zarys umywalki jest polecany przez projektantów równocześnie do konwencjonalnych aranżacji, jak na dodatek do bardziej postępowych łazienek. Geometryczna, prostokątna bryła powoduje, że łazienka w której zamontowana jest umywalka UN 961R nabiera klasy i elegancji. Wysokiej jakości ceramika pokryta jest progresywną warstwą NANO-COATING. Polimerowa warstwa ułatwia utrzymanie umywalki w czystości. Dzięki przejrzystej warstwie na umywalce trudniej osadza się kamień i skażenia. Woda przybiera kształt wielkich kropli spływających wraz z osadami po polimerowej powłoce. Powłoka NANO-COATING nie zmienia wyglądu błyszczących ścianek. Umywalka ścienna UN 961R jest solidna i trwała – pozostała wyprodukowana z wysokiej jakości materiałów. Powierzchnia umywalki jest równomierna i znakomicie gładka. Śnieżnobiałe powierzchnie wykończone zostały połyskiem.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.