Moje konto  ▾

Cersanit Stella K11-0036

Producent CersanitKod Producenta K11-0036Szerokość 50Długość 50Kształt okrągłaMontaż nablatowaMateriał ceramika WIĘCEJ INFORMACJI ↓

3 oferty z 2 sklepów internetowych

ELZET

15 opinii

CERSANIT umywalka Stella 50 K11-0036

CERSANIT umywalka Stella 50 K11-0036

wymiary: 50 x 50 cm Cena nie obejmuje baterii. Nowoczesne linie umywalek wpuszczanych w blat, ich wyjątkowa biel i szeroki wachlarz rozmiarów pozwolą na wybór umywalki najodpowiedniejszej dla Twojej łazienki. Obejrzyj galerię! Znajdziesz tam zdjęcia produktu oraz aranżacji serii.

Dostępność sprawdź w sklepie →

455

Przejdź do sklepu ▸ ELZET

ELZET

15 opinii

CERSANIT szafka Flawia + umywalka Stella S527-006.K11-0036

CERSANIT szafka Flawia + umywalka Stella S527-006.K11-0036

… obejmuje baterii. Seria Flawia Do niepowtarzalności tej serii przyczynił się subtelny, atrakcyjny wzór na drzwiczkach "flower". Flawia to niezwykle efektowne meble łazienkowe, w których estetyka łączy się z funkcjonalnością. W komodzie wykorzystano kółka z hamulcem, zaś w szafce pod umywalkę reling na ręczniki. Jeszcze nigdy meble łazienkowe nie były tak piękne i wygodne …

Dostępność sprawdź w sklepie →

1429

Przejdź do sklepu ▸ ELZET

Salony łazienek

19 opinii

Umywalka nablatowa 50 Stella Cersanit (K11-0036)

Umywalka nablatowa 50 Stella Cersanit (K11-0036)

wymiary: 50x50 cmz otworem na armaturę

✓  Dostępny w 1-2 tygodnie

495

Przejdź do sklepu ▸ Salony łazienek

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentCersanit
Kod ProducentaK11-0036
Szerokość50
Długość50
Kształtokrągła
Montażnablatowa
Materiałceramika

Czym byłby Twój dom bez łazienki? Po kilku latach, najlepiej odświeżyć armaturę. Najszybciej, zrobimy to zmieniając umywalkę. Jeśli więc chcesz to zrobić, pomyśl o umywalce Cersanit Stella K11-0036, która skutecznie odmieni wygląd Twojej łazienki.

Wprowadzenie

Umywalka to podstawowy element wyposażenia łazienki. Jeśli w wygląd swojej, wkładamy dużo wysiłku, a mimo to nadal nie jesteśmy zadowoleni z tego jak się prezentuje, warto pokusić się o wymianę umywalki na nową, może bardziej elegancką. Do wyboru mamy całe mnóstwo form, kolorów i materiałów. I chociaż wydawać by się mogło, że kupno umywalki jest proste, to warto się dobrze zastanowić, jaką armaturę chcemy kupić. Nie wszystkie umywalki nadadzą się do naszej łazienki.

Specyfika

Gdy wybieramy umywalkę, zwróćmy uwagę na to, aby obok było dodatkowe miejsce na przejście i akcesoria do higieny. Co więcej, dookoła umywalki powinniśmy mieć 50-70 cm miejsca, aby można było bezproblemowo się poruszać podczas toalety. Umywalki do montowania na blat, podwieszane czy wpuszczane, mogą być węższe. Ich średnica może mieć od 40 do 45 cm, ponieważ obok mamy miejsce na blacie. Pamiętajmy o jednej, prostej zasadzie. Im węższa umywalka, tym głębsza być ona powinna. Jeśli możemy sobie pozwolić na szerszą, wtedy może ona być płytsza. Chodzi o to, aby była ona w stanie zgromadzić ilość wody, która pozwoli nam na wygodną toaletę.

Wybór

Przy wyborze umywalki, możemy mieć lekki zawrót głowy, ponieważ są one dostępne w najróżniejszych kształtach i kolorach. Pamiętajmy jednak aby zawsze wybierać ją pod istniejącą już instalację hydrauliczną. Sprawdźmy więc, jak podłączony jest nasz stary zlew. Na przykład umywalka Cersanit Stella K11-0036, jest okrągła i nablatowa. Materiał wiodący w Cersanit Stella K11-0036, to ceramika. Istotny jest także sposób mocowania baterii. Musimy mieć na względzie to, w jaki sposób była ona zamocowana przy starej umywalce. Jeśli była osobno, obok umywalki, możemy śmiało wybierać ze wszystkich modeli, które nie posiadają otworów montażowych. Jeśli jednak mieliśmy baterię instalowaną do umywalki, (a nie chcemy przerabiać całej instalacji), musimy liczyć się z koniecznością wyboru takiego zlewu, który będzie posiadał odpowiednie otwory. Konieczne sprawdźmy też miejsca instalacji odpływów. One także muszą pasować do instalacji hydraulicznej. Przed zakupem oceńmy też, czy poza ciekawym wyglądem, nasza umywalka cechuje się także pełną funkcjonalnością. Najważniejsza jest przy tym głębokość i wyprofilowanie. Woda nie powinna się łatwo wychlapywać czy wylewać ze zlewu. Dobrze jest też, gdy przy zlewie mogą stać dwie osoby. Przydaje się to szczególnie rano.

Podsumowanie

Jeśli będziemy pamiętać o wymienionych wyżej zasadach tyczących się wyboru umywalki, powinniśmy bez problemu znaleźć armaturę idealną do naszych potrzeb. Pamiętajmy, że wygląd to nie wszystko. Dobra umywalka musi łączyć styl i funkcjonalność. Cersanit Stella K11-0036, to przykład świetnej armatury, o stylowym designie i dobrej cenie. Może właśnie taka umywalka znajdzie miejsce w Twojej łazience?

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.