Durex Intensiv Żel

Durex Intensiv Żel

  • Cena od: 42,29
Oferty 1-1 ułożone według:

Informacje o produkcie

Durex Intensiv Żel

Nie zaleca się również stosowania podczas ciąży, w okresie laktacji oraz w przypadku chęci zapłodnienia.Sposób użyciaZastosuj odpowiednią ilość żelu na skórze w pożądanych miejscach w okolicy narządów płciowych. Praktyczna butelka zapewnia łatwą aplikację. Durex Intensiv Żel (Opakowanie: 15 ml) może być stosowany podczas korzystania z dowolnych prezerwatyw Durex.WskazaniaDurex Intensiv Żel (Opakowanie: 15 ml) nie jest środkiem antykoncepcyjnym i nie chroni przed chorobami przenoszonymi drogą płciową - służy jedynie do zwiększenia komfortu podczas stosunku płciowego. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Po otwarciu żel nadaje się do zastosowania przez okres 3 miesięcy.Durex Intensiv Żel (Opakowanie: 15 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

Zastosowanie Durex Intensiv Żel (Opakowanie: 15 ml)Orgazm jest najbardziej intensywnym momentem w czasie seksu. Uczucie to różni się znacznie u kobiet i mężczyzn. Zgodnie z badaniami Durex Wellbeing Global Survey w których wzięło udział ponad 26 tys ankietowanych z 26 krajów - w Polsce ponad 70 procent respondentów współżyje regularnie przynajmniej raz w tygodniu, jednak tylko 54% jest zadowolona ze swojego pożycia. Częste i regularne orgazmy, wpływają na poziom jakości życia seksualnego, jednak jak wynika z badań zwłaszcza kobiety mają problem z osiągnięciem satysfakcji seksualnej.

Durex Intensiv Żel (Opakowanie: 15 ml) został stworzony w celu zwiększenia doznań podczas seksu.

Produkt może być stosowany z wszystkimi prezerwatywami marki Durex. Żel na bazie wody uwrażliwia na doznania. Jest nietłusty, zmywalny, nie zawiera substancji zapachowych ani barwników i nie pozostawia plam po aplikacji.Efekt działania Durex Intensiv Żel (Opakowanie: 15 ml)Kombinacja delikatnych, testowanych dermatologicznie składników: Multisensate, Coolact P i L-Argininy pobudza, stymuluje doznania i zwiększa podniecenie. Zwiększona jest także wrażliwość na odbierane bodźce.

Żel daje także przyjemny efekt mrowienia, chłodzenia i jednocześnie rozgrzewa. Dzięki temu łatwiej jest osiągnąć orgazm a doświadczenia są bardziej intensywne. Wypróbuj Durex Intensiv Żel (Opakowanie: 15 ml) dla intensywnej przyjemności. Badania potwierdzają: 79% użytkowników żelu Durex osiąga pożądany orgazm, a 60% doznała bardziej intensywnych orgazmów niż przed użyciem żelu. Środki ostrożnościNie stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie