Menu

DERMA ROLLER DO MEZOTERAPII 0,25 mm 540 IGIEŁ STALOWYCH

Opis

ACTIV System Dermo – Roller Dermo - Roller to profesjonalne urzadzenie do mezoterapii mikroiglowej, która jest jedna z alternatyw dla zabiegów laserowych i chirurgii plastycznej, a takze glebokich peelingów chemicznych.

To postępowy sposób regeneracji i odbudowy skóry. Dermo Roller ACTIV to waleczek pokryty cienkimi, stalowymi mikro-igielkami o dlugosci od 0,25mm do 2,0 mm, które w ciagu 5 minut dokonuja blisko 250 tysiecy mikronakluc na skórze.

Glowica kazdego rollera wyposażona jest 540 igiel stalowych. Dlugosci igiel i zastosowanie: 0,25 mm – delikatne zluszczenie naskórka, pobudzenie mikrokrazenia, poprawa kolorytu 0,30 mm – zluszczenie naskórka, pobudzenie mikrokrazenia, utworzenie mikrokanalików, poprawa kolorytu 0,50 mm – zluszczanie naskórka, pobudzenie mikrokrazenie, utworzenie mikrokanalików, mikrouszkodzenia naskórka, poprawa kolorytu Dlugosci od 0,25 – 0,50 mozna stosowac do uzytku domowego wg wszelkich zasad bezpieczenstwa.

0,75 mm - zluszczanie naskórka, pobudzenie mikrokrazenie, utworzenie mikrokanalików, kontrolowane zniszczenie naskórka naskórka, prowadzace do pobudzenia fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny 1,00 mm - zluszczanie naskórka, pobudzenie mikrokrazenie, utworzenie mikrokanalików, kontrolowane zniszczenie naskórka, prowadzace do pobudzenia fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, pogrubienie scian naczyn krwionosnych, likwidacja przebarwien 1,5 mm - zluszczanie naskórka, pobudzenie mikrokrazenie, utworzenie mikrokanalików, kontrolowane, glebokie zniszczenie skóry wlasciwej, prowadzace do pobudzenia fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, pogrubienie scian naczyn krwionosnych, regenereacja skóry na wielu jej poziomach, likwidacja przebarwien 2,0 mm - zluszczanie naskórka, pobudzenie mikrokrazenie, utworzenie mikrokanalików, kontrolowane, niezwykle glebokie uszkodzenie skóry wlasciwej, prowadzace do pobudzenia fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, pogrubienie scian naczyn krwionosnych, regeneracja skóry na wielu jej stopniach, likwidacja przebarwien Derma Roller buduje w skórze mikroskopijnej wielkosci kanaliki tzw.

mikrouszkodzenia wywołujac zwiekszenie wytwarzania kolagenu i elastyny, co powoduje, ze skóra wolniej sie starzeje. Dzieki mikroperforacji zewnetrznych warstw skóry skladniki energiczne docieraja pokaźnie glebiej niz podczas codziennej aplikacji kosmetyków.

Po nalozeniu na skóre substancji intensywnych do skóry transportowane jest tylko od,03 % do 3 % substancji. Po uzyciu derma rollera substancje aktywne wchlaniaja sie o 3000 % procent wiecej. Stymulacja skóry jest subtelna, dzieki czemu komórki rozrodcze skóry i naczynka pozostaja nieuszkodzone.

Nalezy pamietac, ze kazdy roller powinien byc sterylnie zamkniety, tak aby kazda klientka przed zabiegiem mogla zobaczyc ze roller którym zostanie wyprodukowany zabieg nie byl poprzez nikogo uzytkowany. Roller musi byc oryginalnie zapakowany.

Jak dziala ACTIV System Dermo-Roller? - zadaniem Derma Rollera jest pousuwacie martwego naskórka i rozluznienie polaczen miedzy jego komórkami - pobudza zywe warstwy skóry - prowadzi do wzrostu przeplywu krwi w skórze i pobudzeniu fibroblastów do syntezy kolagenu i elastyny - kazdy kolejny zabieg stopniowo splyca rozstepy, blizny - poprawia kontur twarzy - poprawia jedrnosc i rozciągliwosc skóry Skutki dzialania ACTIV System Dermo- Rollera: - napiecia i rozciągliwosci - splycenie zmarszczek - eliminacja opadajacych powiek i kacików ust - eliminacja skutków fotostarzenia skóry - wzmocnienie miesni mimicznych - splycenie zmarszczek mimicznych - rozjasnienie plam wystarczych i przebarwien - pogrubienie scian naczyn krwionosnych, przez co sa silniejsze i mniej kruche - pogrubienie warstw zywych naskórka, dzieki czemu zwiększone naczynka sa mniej widoczne - splycenie blizn potradzikowych - peeling naskórka - oczyszczenie naskórka - zwezenie zwiększonych ujsc gruczolów lojowych Dla kogo ACTIV System Dermo-Roller? - Zabieg jest calkowicie naturalny, bezpieczny - Wykonac go moze osoba w kazdym wieku i o kazdym typie cery - Moze byc uzywany na cienkiej skórze i na wszelkich czesciach twarzy i ciala - powoduje bezbolesna perforacje powierzchni skóry - Po zabiegu nie wystepuje nadwrazliwosc na promienie sloneczne - Brak efektów ubocznych Warto wiedziec!

Kazde, choćby najdrobniejsze zniszczenie naskórka sprawia w skórze aktywacje procesów samoodnowy. Z wiekiem zdolnosc do samoodnowy skóry oslabia sie, co widac np. Po wolniej gojacych sie ranach. Systematyczne przeprowadzanie mikroperforacji naskórka jest bezpieczna forma stymulacji skóry, pobudzajaca jej regeneracje i w rezultacie zwiekszajaca gestosc skóry.

Juz po pierwszym zabiegu twoja skóra bedzie bardziej napieta i mocniejsza. Po zaimplementowaniu energicznej terapii mozna uzyskac bardziej jedrna i mlodsza skóre. Efekt w pelni widoczny jest po 24 godzinach.

Ilosc zabiegów, które trzeba wykonac dla maksymalnego efektu, jest zalezna od jednostkowego stanu skóry. Zabiegi powinno wykonywac sie po znieczuleniu mascia Emla, wg odczuc klienta. Nalezy liczyc sie z powstaniem kropelkowego krwawienia na powierzchni skóry, oraz powstaniem strupków.

Po kazdym zabiegu roller powinien byc umyty pod biezaca woda i zdezynfekowany, równiez przed wykonaniem zabiegu roller nalezy zdezynfekowac np. Za pomoca AHD. Zabieg mozna wykonywac na soli fizjologicznej.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.