Menu

DERMA Roller Do Mezoterapii 0,75 Mm 192 Igły Tytanowe

Cechy produktu

  • Producent Vanity_A 

Opis

ACTIV System Dermo – RollerDermo - Roller to fachowe urządzenie do mezoterapii mikroigłowej, która jest jedną z alternatyw dla zabiegów laserowych i chirurgii plastycznej oraz głębokich peelingów chemicznych.

To nowoczesny sposób regeneracji i odbudowy skóry. Dermo Roller ACTIV to wałeczek pokryty cienkimi, tytanowymi mikro-igiełkami o długości od 0,3mm do1,5 mm, które w ciągu 5 minut dokonują blisko 250 tysięcy mikronakłóć na skórze.

dzięki czemu, iż są wytworzone z tytanu a nie ze stali chirurgicznej są istotnie cienkie jak ludzki włos i dzięki czemu rzeczywiście wbijają się w skórę. Igły ze stali chirurgicznej są grubsze, poprzez to nie wbijają się w skórę a tylko ją rysują, a zabieg nie daje żadnego efektu.

Precyzja wykonania igieł tytanowych zapewnia bezpieczeństwo i komfort podczas realizowania zabiegu. Głowica każdego rollera wyposażona jest 192 igły TYTANOWE. Długości igieł i użycie: 0,25 mm – finezyjne złuszczenie naskórka, pobudzenie mikrokrążenia, poprawa kolorytu0,30 mm – złuszczenie naskórka, pobudzenie mikrokrażenia, utworzenie mikrokanalików, poprawa kolorytu 0,50 mm – złuszczanie naskórka, pobudzenie mikrokrążenie, utworzenie mikrokanalików, mikrouszkodzenia naskórka, poprawa kolorytuDługości od 0,25 – 0,50 można stosować do korzystania domowego wg wszystkich zasad bezpieczeństwa.

0,75 mm - złuszczanie naskórka, pobudzenie mikrokrążenie, utworzenie mikrokanalików, kontrolowane uszkodzenie naskórka naskórka, prowadzące do pobudzenia fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny 1,00 mm - złuszczanie naskórka, pobudzenie mikrokrążenie, utworzenie mikrokanalików, kontrolowane zniszczenie naskórka, prowadzące do pobudzenia fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, pogrubienie ścian naczyń krwionośnych, likwidacja przebarwień 1,5 mm - złuszczanie naskórka, pobudzenie mikrokrążenie, utworzenie mikrokanalików, kontrolowane, głębokie zniszczenie skóry właściwej, prowadzące do pobudzenia fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, pogrubienie ścian naczyń krwionośnych, regenereacja skóry na wielu jej stopniach, likwidacja przebarwień 2,0 mm - złuszczanie naskórka, pobudzenie mikrokrążenie, utworzenie mikrokanalików, kontrolowane, wyjątkowo głębokie uszkodzenie skóry właściwej, prowadzące do pobudzenia fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, pogrubienie ścian naczyń krwionośnych, regeneracja skóry na wielu jej poziomach, likwidacja przebarwień Derma Roller kreuje w skórze mikroskopijnej wielkości kanaliki tzw.

mikrouszkodzenia wywołując zwiększenie wytwarzania kolagenu i elastyny, co powoduje, że skóra wolniej się starzeje. Dzięki mikroperforacji zewnętrznych warstw skóry elementy energiczne docierają widocznie głębiej w trakcie codziennej aplikacji kosmetyków.

Po nałożeniu na skórę substancji energicznych do skóry transportowane jest jedynie od,03 % do 3 % substancji. Po użyciu derma rollera substancje intensywne wchłaniają się o 3000 % procent więcej. Stymulacja skóry jest subtelna, dzięki temu komórki rozrodcze skóry i naczynka pozostają nieuszkodzone.Należy pamiętać, iż każdy roller powinien być sterylnie zamknięty, tak żeby każda klientka przed zabiegiem mogła zobaczyć że roller którym zostanie wykonany zabieg nie był poprzez nikogo używany.

Roller musi być oryginalnie zapakowany. Jak działa ACTIV System Dermo-Roller? zadaniem Derma Rollera jest usunięcie martwego naskórka i rozluźnienie połączeń między jego komórkami pobudza żywe warstwy skóry prowadzi do wzrostu przepływu krwi w skórze i pobudzeniu fibroblastów do syntezy kolagenu i elastyny każdy kolejny zabieg stopniowo spłyca rozstępy, blizny polepsza kontur twarzy polepsza jędrność i rozciągliwość skórySkutki działania ACTIV System Dermo- Rollera:napięcia i elastycznościspłycenie zmarszczekeliminacja opadających powiek i kącików ust eliminacja skutków fotostarzenia skóry wzmocnienie mięśni mimicznychspłycenie zmarszczek mimicznychrozjaśnienie plam starczych i przebarwień pogrubienie ścian naczyń krwionośnych, poprzez co są silniejsze i mniej kruchepogrubienie warstw żywych naskórka, dzięki temu powiększone naczynka są mniej widocznespłycenie blizn potrądzikowychpeeling naskórka oczyszczenie naskórka zwężenie zwiększonych ujść gruczołów łojowychDla kogo ACTIV System Dermo-Roller?Zabieg jest w całości naturalny, bezpieczny Wykonać go może osoba w każdym wieku i o każdym typie ceryMoże być stosowany na cienkiej skórze i na wszelkich częściach twarzy i ciała sprawia bezbolesną perforację powierzchni skóryPo zabiegu nie występuję nadwrażliwość na promienie słoneczne Brak efektów ubocznychWarto wiedzieć!Każde, choćby najdrobniejsze uszkodzenie naskórka powoduje w skórze aktywację procesów samoodnowy.

Z wiekiem zdolność do samoodnowy skóry osłabia się, co widać np. Po wolniej gojących się ranach. Systematyczne przeprowadzanie mikroperforacji naskórka jest bezpieczną formą stymulacji skóry, pobudzającą jej regenerację i w konsekwencji zwiększającą gęstość skóry.Już po pierwszym zabiegu twoja skóra będzie bardziej napięta i mocniejsza.

Po zaimplementowaniu dynamicznej terapii można uzyskać bardziej jędrną i młodszą skórę. Efekt w pełni widoczny jest po 24 godzinach. Liczba zabiegów, które trzeba wykonać dla maksymalnego efektu, jest zależna od indywidualnego stanu skóry.

Zabiegi powinno wykonywać się po znieczuleniu maścią Emla, wg poznać klienta. Należy liczyć się z powstaniem kropelkowego krwawienia na powierzchni skóry, i powstaniem strupków. Po każdym zabiegu roller powinien być umyty pod bieżącą wodą i zdezynfekowany, dodatkowo przed wykonaniem zabiegu roller należy zdezynfekować np.

za pomocą AHD. Zabieg można wykonywać na soli fizjologicznej....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.