Menu

Fotel Stanowisko do Pedicure z miską SPA I Zestaw

Cechy produktu

  • Producent Kridos 

Opis

Pierwsza Stacja Pedicure, czyli stanowisko do pedicure inne niżeli wszystkie. Zjawiskowe siedzisko tworzy kameralny nastrój, który pozwala oderwać się od rzeczywistości w unikatowym otoczeniu. Design ukierunkowany na komfort i profesjonalizm idzie w parze z pięknem i elegancją. Zawartość: Fotel obrotowy, brodzik o fakturze kamienia, podnóżek przenośny, wysoka podstawa.

Wykorzystano nowe materiały lubiane przez architektów, używane m.in. W gabinetach Spa, szpitalach i restauracjach

wymiary fotela:
długość 117 cm
szerokość 71 cm
wysokość z fotelem 103 cm
wysokość brodzika 42 cm
wymiary taboretu: 40x40x40cm

Płyta mineralno-akrylowa – cechuje się dużą wytrzymałością na wysokie temperatury, jest oporny na zaplamienia, zarysowania, i chemikalia, nie ulega przebarwieniom i przyjmuje temperaturę otoczenia. Tworzywa te maja wspaniałe cechy higieniczne, nie chłoną wody i innych związków, są przystępne w utrzymaniu.

Płyta- Laminat niepodatny HPL – znamionuje się odpornością na ścieranie, zarysowania, związki chemiczne i wilgoć. Ten typ płyty traci pierwotnego koloru pod wpływem słońca. Brodzik Kompozyt Mineralno – Akrylowy. Nie posiada porów, dlatego zapobiega namnażanie się bakterii i grzybów. Jest w pełni wytrzymały na nasiąkanie, chemikalia i odplamianie. Doceniany poprzez architektów, za swoją wszechstronność i fakturę w dotyku przypominającą kamień.
Możliwość zmiany rozmiaru, koloru płyty i obicia.

Możliwość zamówienia bez brodzika i baterii.

Czas realizacji około 35 dni roboczych

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.