Menu

Kapsuła HARMONY PRO

Cechy produktu

  • Producent INTERSUN 

Opis

Profesjonalna kapsuła SPA do zastosowań kosmetycznych. Oferuje obfity zakres funkcji i jest odpowiednim wyborem dla każdego gabinetu kosmetycznego. Proponuje wysoki komfort zabiegów, przestronność oraz wysoką funkcjonalność. Umożliwia przeprowadzanie zabiegów na całym ciele, w tym na plecach. Daje możliwość wykorzystania preparatów kosmetycznych(algi, błota itp.). W części dolnej wyekwipowana jest w wannę, która może słwykorzystać do balneoterapii albo zastąpić prysznic.

Wyposażenie część górna : emiter promieniowania podczerwonego IR, funkcja sauny parowej, koloroterapia 4 lampy LED, prysznic Vichy z 8 dyszami, aromaterapia, pokrywa otwierana na bok, chłodzący nawiew na twarz.

Wyposażenie część dolna : leżanka do masażu wibracyjnego, użytecznie profilowana 160 litrowa akrylowa wanna, wszystkie dysze chromowane, Wanna ma 4 strefy masażu: 6 mini dysz na plecy, 4 mini dysze na stopy, 4 super dysze na boki ciała, 18 dysz magic na spodzie wanny, prysznic ręczny, na dodatek wąż do ręcznego masażu wodnego, podtrzymanie temperatury wody. Pompa 1,1 kW do hydromasażu dająca ciśnienie 1,3 bara, dmuchawa, kolorowe podświetlenie wanny RGB LED,funkcja automatycznej dezynfekcji, 3 panele sterowania. W wyposażeniu charakterystycznym system MP3 z dwugodzinną sesją muzyki relaksacyjnej.

informacje techniczne:

  • rozmiary: 222 x 121 x 121 (176) cm
  • Zasilanie: 230V, 50/60Hz, 16A, 3,1 kW
  • Przyłącze wody ciepłej: 1/2"
  • Przyłącze wody zimnej: 1/2"
  • Ciśnienie wody: 2-4 bara


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.