Menu

Kombajn Kosmetyczny 11 Funkcji Br-9900h

Cechy produktu

  • Producent Vanity_B 

Opis

Kombajn kosmetyczny 11 funkcji BR-9900HKombajn kosmetyczny 11w1 BR-9900H to specjalistyczny sprzęt dla salonów SPA i gabinetów medycyny estetycznej, który wykonuje aż 11 nowoczesnych zabiegów pielęgnacyjnych, oraz terapeutycznych.

Aparat wykonuje m.in. Profesjonalny zabieg ujędrniania biustu, który bije rekordy popularności. Urządzenia kosmetyczne dla salonów muszą spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa, Kombajn kosmetyczny 11w1 BR-9900H dokument medyczny CE, który gwarantuje Twoim Klientom 100% komfort i wysoką skuteczność zabiegów.

Oto 11 zabiegów, które wykonuje nasz kombajn kosmetyczny: Funkcje: Ultradźwięki - ultrasonoforeza,High-Frequency - elektroterapia,Galwan,Wapozon z ozonem – nawilżacz,Lampa z lupą,Vacuum,Spray,Ujędrnianie biustuRemove spot,Brush,Lampa Wooda,1.

Ultradźwięki - ultrasonoforeza: Wykorzystuje zjawisko fali akustycznej. Sprawia ulepszenie ukrwienia skóry, stosowany przy terapiach antycellulitowych, leczeniu rozstępów, nerwobóli, odmrożeń. Umożliwia wtłaczanie w głębsze warstwy skóry preparatów odżywczych, nawilżających, regenerującym i dotleniających.2.

High-Frequency - elektroterapia: zezwala na wykonywanie elektromasaży z użyciem tzw. Prądów d'Arsonvala. Występujące przy kontakcie szklanej elektrody ze skórą iskrzenie ma wpływ pobudzający na skórę i tkanki podskórne, mięśnie i pośrednio na narządy wewnętrzne, a wytwarzany przy zabiegu ozon ma działanie bakteriobójcze.

Działanie ładunków elektrycznych powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych skóry, przyspiesza przemianę materii, co jest ważnym czynnikiem powiększenia absorbcji substancji odżywczych i leczniczych zawartych w preparatach kosmetycznych.3.

Galwan: Służy do galwanizacji i jonoforezy oraz innych zabiegów kosmetycznych wykorzystujących oddziaływania prądu galwanicznego na tkanki. Może być używany przy nerwobólach, przewlekłych zapaleniach nerwów, zaburzeniach naczyniowych, odmrożeniach, trądziku różowatym i pospolitym, zwiotczeniach skóry i mięśni, bliznach, uczuleniach i innych schorzeniach, przy usuwaniu których korzysta się z pozytywnego oddziaływania prądu galwanicznego na organizm ludzki.4.

Wapozon z ozonem – nawilżacz: Nawilża skórę za pomocą pary, zmiękcza skórę, otwiera pory, rozluźnia mięśnie twarzy co upraszcza zabieg oczyszczania, a także przygotowuje skórę do dalszych zabiegów. Umożliwia stosowania aromaterapii oraz ziołoterapii.5.

Lampa z lupą: łatwa do przesuwania i ustawienia lampa zwiększająca, ma wysokiej jakości refrakcyjne szkło powiększające oraz zastosowany system oświetlający, które zezwalają na stosowne diagnozowanie skóry.

Głowica lampy umieszczona jest na wysięgniku, usprawniającym jej ustawienie na określoną odległość i wysokość. Ułatwia pracę podczas zabiegów kosmetycznych.6. Vacuum: Podciśnienie (ssanie) jest użyte do masażu próżniowego gwarantującego lepsze ukrwienie powierzchni skóry i ogólną ulepszenie krążenia w obszarze przeprowadzonego zabiegu, a także służy do zamykania porów, a także usuwania zanieczyszczeń skóry pochodzenia komórkowego.

Pomocne w głębokim oczyszczaniu skóry.7. Spray: Nadciśnienie które może być wykorzystane do rozpylania płynów takich jak toniki, wody lub olejki zapachowe czy inne preparaty kosmetyczne ( np. Preparaty do opalania natryskowego) i do nawilżania metodą zimnego natrysku.8.

Ujędrnianie biustu: Masaż ssący rytmiczny wykorzystywany pomiędzy innymi do zabiegów zwiększających i liftingujących biust. Masaż działa jednocześnie na tkanki jak i mięśnie. Aparat zasysa i zwalnia partie ciała poddane zabiegowi, w ten sposób poddając je dynamicznej gimnastyce, która udoskonala wyraźnie mikrocyrkulację.

Zabieg taki poprawia jędrność biustu, a także eliminuje rozstępy.9. Remove spot: Zamykanie naczynek oraz usuwanie zmian pigmentacyjnych i narośli za pomocą prądu wysokiej częstotliwości. 10. Brush: pozwala na znakomity masaż skóry oraz wspomaga peeling w dowolnym miejscu ciała.

poprzez możliwość stosowania wymiennych, różnych nasadek daje nieocenione wsparcie w zabiegach kosmetycznych, powiększając intensywność oddziaływania substancji czynnych zawartych w kosmetykach jak i przyśpieszając ich działanie.

Wzrasta poprzez to skuteczność zabiegu i skraca się wydatnie jego wykonanie.11. Lampa Wooda: Specjalna lampa emitująca długofalowe promieniowanie ultrafioletowe, dająca możliwość precyzyjnego obejrzenia skóry.

W zależności od typu cery oraz schorzeń na skórze oświetlonej lampą Wooda wystąpią różnobarwne odbicia.informacje techniczne:Zasilanie: 110/220VWaga: 41kgWymiary urządzenia: rozmiary opakowania: 97x60x50Okres gwarancji: 2 lataSkontaktuj się by potwierdzić przystępność*Urządzenia objęte gwarancją dłuższą niżeli 12 miesięcy, po roku czasu muszą zostać poddane płatnej konserwacji...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.