Menu

Kombajn kosmetyczny 5 funkcji BR-1893

Opis

Kombajn kosmetyczny 5w1 BR-1893 to specjalistyczny sprzęt dla salonów SPA i gabinetów medycyny estetycznej, który wykonuje aż 6 progresywnych zabiegów pielęgnacyjnych,, a także terapeutycznych. Aparat wykonuje m.in. Mistrzowski zabieg ujędrniania biustu, który bije rekordy popularności. Urządzenia kosmetyczne dla salonów muszą spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa, Kombajn kosmetyczny 5w1 BR-1893 gwarantuje Twoim Klientom 100% komfort oraz wysoką wydajność zabiegów.
Oto 6 zabiegów, które wykonuje nasz kombajn kosmetyczny:

Funkcje:

  • Galvan
  • High-Frequency - elektroterapia,
  • Vacuum,
  • Spray,
  • Remove spot.

1. Galwan:
Służy do galwanizacji i jonoforezy, a także innych zabiegów kosmetycznych wykorzystujących oddziaływania prądu galwanicznego na tkanki. Może być użytkowany przy nerwobólach, przewlekłych zapaleniach nerwów, zaburzeniach naczyniowych, odmrożeniach, trądziku różowatym i pospolitym, zwiotczeniach skóry i mięśni, bliznach, uczuleniach i innych schorzeniach, przy usuwaniu których korzysta się z pozytywnego oddziaływania prądu galwanicznego na organizm ludzki.

2. High-Frequency - elektroterapia:
zezwala na wykonywanie elektromasaży z zastosowaniem tzw. Prądów d'Arsonvala. Występujące przy kontakcie szklanej elektrody ze skórą iskrzenie ma wpływ pobudzający na skórę i tkanki podskórne, mięśnie, a także pośrednio na narządy wewnętrzne, a wytworzony przy zabiegu ozon ma działanie bakteriobójcze. Działanie ładunków elektrycznych powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych skóry, przyspiesza przemianę materii, co jest ważnym czynnikiem powiększenia absorbcji substancji odżywczych i leczniczych zawartych w preparatach kosmetycznych.

3. Vacuum:
Podciśnienie (ssanie) jest zastosowane do masażu próżniowego zapewniającego lepsze ukrwienie powierzchni skóry i ogólną poprawę krążenia w obszarze przeprowadzonego zabiegu oraz służy do zamykania porów, a także usuwania zanieczyszczeń skóry pochodzenia komórkowego. Pomocne w głębokim oczyszczaniu skóry.

4. Spray:
Nadciśnienie które może być zastosowane do rozpylania płynów takich jak toniki, wody lub olejki zapachowe czy inne preparaty kosmetyczne ( np. Preparaty do opalania natryskowego) oraz do nawilżania metodą zimnego natrysku.

5. Ujędrnianie biustu:
Masaż ssący rytmiczny używany pomiędzy innymi do zabiegów powiększających i liftingujących biust. Masaż działa równocześnie na tkanki jak i mięśnie. Aparat zasysa i zwalnia partie ciała poddane zabiegowi, w ten sposób poddając je dynamicznej gimnastyce, która poprawia widocznie mikrocyrkulację. Zabieg taki poprawia jędrność biustu oraz usuwa rozstępy.

6. Remove spot:
Zamykanie naczynek i usuwanie zmian pigmentacyjnych i narośli przy pomocy prądu wysokiej częstotliwości.


dane techniczne:
Zasilanie: 110/220V
rozmiary urzadzenia: 38x29x13cm,
Waga: 7kg
wymiary opakowania: 45x33x26cm,
Okres gwarancji: 2 lata

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.