Menu

Kombajn kosmetyczny 5 funkcji BR-1893

Cechy produktu

  • Producent Vanity_B 

Opis

Kombajn kosmetyczny 5 funkcji BR-1893Kombajn kosmetyczny 5w1 BR-1893 to specjalistyczny sprzęt dla salonów SPA i gabinetów medycyny estetycznej, który wykonuje aż 6 nowoczesnych zabiegów pielęgnacyjnych, oraz terapeutycznych.

Aparat wykonuje m.in. Fachowy zabieg ujędrniania biustu, który bije rekordy popularności. Urządzenia kosmetyczne dla salonów muszą spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa, Kombajn kosmetyczny 5w1 BR-1893 gwarantuje Twoim Klientom 100% komfort i wysoką sprawność zabiegów.

Oto 6 zabiegów, które wykonuje nasz kombajn kosmetyczny: Funkcje: GalvanHigh-Frequency - elektroterapia,Vacuum,Spray,Remove spot. 1. Galwan: Służy do galwanizacji i jonoforezy i innych zabiegów kosmetycznych wykorzystujących oddziaływania prądu galwanicznego na tkanki.

Może być stosowany przy nerwobólach, przewlekłych zapaleniach nerwów, zaburzeniach naczyniowych, odmrożeniach, trądziku różowatym i pospolitym, zwiotczeniach skóry i mięśni, bliznach, uczuleniach i innych schorzeniach, przy usuwaniu których korzysta się z pozytywnego oddziaływania prądu galwanicznego na organizm ludzki.2.

High-Frequency - elektroterapia: zezwala na wykonywanie elektromasaży z wykorzystaniem tzw. Prądów d'Arsonvala. Występujące przy kontakcie szklanej elektrody ze skórą iskrzenie ma wpływ pobudzający na skórę i tkanki podskórne, mięśnie oraz pośrednio na narządy wewnętrzne, a wykonany przy zabiegu ozon ma działanie bakteriobójcze.

Działanie ładunków elektrycznych powoduje powiększenie naczyń krwionośnych skóry, przyspiesza przemianę materii, co jest ważnym czynnikiem powiększenia absorbcji substancji odżywczych i leczniczych zawartych w preparatach kosmetycznych.3.

Vacuum: Podciśnienie (ssanie) jest wykorzystane do masażu próżniowego zapewniającego udoskonalone ukrwienie powierzchni skóry i ogólną poprawę krążenia w obszarze przeprowadzonego zabiegu, a także służy do zamykania porów, a także usuwania skażeń skóry pochodzenia komórkowego.

Pomocne w głębokim oczyszczaniu skóry.4. Spray: Nadciśnienie które może być wykorzystane do rozpylania płynów takich jak toniki, wody lub olejki zapachowe czy inne preparaty kosmetyczne ( np. Preparaty do opalania natryskowego) i do nawilżania metodą zimnego natrysku.5.

Ujędrnianie biustu: Masaż ssący rytmiczny użytkowany pomiędzy innymi do zabiegów rozszerzających i liftingujących biust. Masaż działa równocześnie na tkanki jak i mięśnie. Aparat zasysa i zwalnia partie ciała poddane zabiegowi, w ten sposób poddając je dynamicznej gimnastyce, która udoskonala istotnie mikrocyrkulację.

Zabieg taki polepsza jędrność biustu i usuwa rozstępy.6. Remove spot: Zamykanie naczynek oraz eliminowanie zmian pigmentacyjnych i narośli przy pomocy prądu wysokiej częstotliwości. Informacje technologiczne:Zasilanie: 110/220VWymiary urzadzenia: 38x29x13cm, Waga: 7kgWymiary opakowania: 45x33x26cm, Okres gwarancji: 2 lata*Urządzenia objęte gwarancją dłuższą aniżeli 12 miesięcy, po roku czasu muszą zostać poddane płatnej konserwacji...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.