Menu

Kombajn Kosmetyczny 5w1 Mikro, Lipo Laser, Dermo, Rf, Laser

Cechy produktu

  • Producent Hebe 

Opis

KOMBAJN KOSMETYCZNY 5w1 Mikrodermabrazja Diamentowa, Lipo Laser, Dermomasaż, Fale Radiowe z Laserem BiostymulującymFukcje urządzenia:1. Mikrodermabrazja Diamentowa2. Lipo Laser3. Dermomasaż4. Fale Radiowe (RF)5.

Laser Biostymulujący1.Mikrodermabrazja DiamentowaMikrodermabrazja diamentowa to zabieg w pełni kontrolowanego złuszczania warstwy rogowej naskórka przy pomocy głowic diamentowych o zróżnicowanej gradacji z płynną regulacją podciśnienia.

na skutek czego uzyskujemy odświeżenie skóry i stymulację podciśnieniem w procesie wytwarzania kolagenu.EFEKTY ZABIEGUrozjaśnianie przebarwień skóryspłycenie bliznstymulacja krążenia dzięki miejscowemu przekrwieniuoczyszczanie cerylikwidacja zmarszczek2.

Lipo Laser Emituje światło o długości 650nm. Jest to tzw. Zimny laser. Światło to przenika głęboko warstwy skóry i kieruje się na komórki tłuszczowe, w których, pod jego wpływem, dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej.

Trójglicerydy rozpadają się na kwasy tłuszczowe i glicerol, zwane metabolitami, które następnie transportowane są przez układ limfatyczny i zamieniane w energię. Działa wyłącznie na komórki tłuszczowe. Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych.

Urządzenie nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a wyłącznie redukuje w sposób obfity i kontrolowany ich zawartość i pojemność. Efekty tego procesu można porównać z wysuszaniem winogron, które zamieniają się w rodzynki.

Widać je już po pierwszym zabiegu w postaci utraty centymetrów w obszarze zabiegowym. 3. DermomasażUrządzenie do wykonywania masażu podciśnieniowego, którego głównym działaniem jest rozpad "zrazików" tłuszczowych i przywrócenie poprawnego funkcjonowania naczyń włosowatych i limfatycznych w skórze.

Dermomassager jest odpowiednikiem masażu ręcznego, używanego w fizykoterapii. 4. Fale Radiowe (RF)Urządzenie emitujące falę elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, której działaniem biologicznym jest wytworzenie diatermi w obrębie skóry właściwej.

W wyniku działania ciepła fibroblasty zostają pobudzone do produkcji kolagenu, a obecne włókna kolagenowe ulegają regeneracji, dając efekt liftu skóry.5. Laser BiostymulujacyUrządzenie Radio Frequency zostało wzbogacone o promieniowanie laserowe, które przygotowuje tkanki na silniejszy efekt terapeutyczny i liftingujący.

użycie podczas zabiegu Radio Frequency wraz z laserem biostymulacyjnym istotnie zwiększa skuteczność i jakość pielęgnacji.Przyczynia się do powiększenia syntezy białek, w tym między innymi kolagenu, poprzez pobudzenie dynamiczności fibroblastówPowoduje udoskonalenie ukrwienia i odżywienia tkanek, pobudzenie regeneracji komórek i naczyń krwionośnychZwiększa odpływ nadmiaru limfy, co jest niezbędne w zabiegach pielęgnacyjnychWykazuje działanie przeciwzapalne, a także przeciwbólowe, poprzez stymulację wydzielania beta endorfin, czyli tzw.

hormonów szczęścia Przy zakupie urządzenia proponujemy Państwu gratisowe jednostkowe szkolenie w naszej siedzibie, które zostanie dostosowane specjalnie do umiejętności oraz nawyków funkcjonalnych....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.