Menu

Kombajn Kosmetyczny 7w1 Peel, Sonof, Światło, Mezo, Ultra, Galw, Jonof

Cechy produktu

  • Producent Hebe 

Opis

KOMBAJN KOSMETYCZNY 7w1 Peeling Kawitacyjny, Sonoforeza, Światłoterapia LED, Mezoterapia Bezigłowa, Ultradźwięki, Galwan, JonoforezaFukcje urządzenia:1. Peeling Kawitacyjny2. Sonoforeza3. Światłoterapia LED4.

Mezoterapia Bezigłowa5. Ultradźwięki6. Galwan7. Jonoforeza1. Peeling kawitacyjnyKawitacja to zjawisko powstające na powierzchni skóry pod wpływem działania fali ultradźwiękowej i cieczy. W warstwie rogowej powstają pęcherzyki powietrza, które w wyniku zmiennego, w środkucząsteczkowego ciśnienia ulegają minieksplozjom, generujejąc mikroenergię, która likwiduje martwe już korneocyty.

Zjawisko to odbywa się w ciągu mikrosekundy. Przy pomocy głowic ultradźwiękowych można także wprowadzać preparaty kosmetyczne powiększające skuteczność realizowanych zabiegów.mocne strony URZĄDZENIAmechaniczne i przyjemne oczyszczanie ceryurządzenie do pracy ciągłej3 typy sterowania łopatkąłączenie z jonoforezą2 głowice o praktycznych kształtachPARAMETRY technicznECzas pracy – 0-30 minMax.

moc głowic UD – 1W/cm2Fuse – 1,2ANapięcie – 230 V-50HzŁopatka do peelingu – 25kHzŁopatka do pracy ciągłejŚwietłoterapia kolor czerwonyŚwiatłoterapia kolor niebieskiPrąd galwaniczny +/- 6mA 2. SonoforezaCelem zabiegu jest wprowadzenie substancji energicznych (witamin, kwasu hialuronowego, kolagenu) w głębsze warstwy naskórka, w celu nawilżenia skóry, odżywienia, dotlenienia, zrewitalizowania.regeneruje uszkodzone tkankipoprawienia krążenie krwispłyca znikome zmarszczki i wygładza bliznyrewitalizuje skóry suche, cery palaczawyrównuje koloryt skóry3.

Światłoterapia LEDŁopatka do peelingu kawitacyjnego na dodatek zaopatrzona jest w system światłoterapii LED.Efekt ujędrnienia, poprawienia faktury, kolorytu skóryPoprawa owalu twarzy osiągana poprzez zwiększenie produkcji kolagenu i elastynyRedukcja śladowych zmarszczek mimicznychZwiększenie przyswajania przez komórki substancji czynnych zawartych w preparatach kosmetycznych4.

Mezoterapia BezigłowaZabieg polegający na wprowadzaniu substancji intensywnych do skóry w wyniku zjawiska elektroporacji. Mechanizm ten wykorzystuje TRANSDERMALNY SYSTEM TERAPEUTYCZNY TTS polegający na wprowadzaniu określonej substancji leczniczej do organizmu przez warstwę naskórka i skóry właściwej z użyciem optymalnego połączenia sonoterapii (sonoforeza) z impulsami prądowymi (jonoforeza).

Mezoterapia bezigłowa HEBE stanowi wyśmienitą alternatywę dla mezoterapii igłowej. EFEKTY ZABIEGUbłyskawiczny lifting twarzypoprawa kolorytu skórydziałanie odmładzające i regenerującedotlenienie i odżywienie tkanekmodelowaniePARAMETRY technologicznEMoc – 35 WFuse – 1,2ANapięcie – 230 V-50Hz5.

UltradźwiękiWprowadzanie substancji intensywnych w głębsze warstwy naskórka, w celu nawilżenia skóry, odżywienia, dotlenienia.EFEKTY ZABIEGU:regeneruje uskodzone tkankipoprawia krążenie krwispłyca śladowe zmarszkiwyrównuje koloryt skóry6.

Galwan z zasady użytkowanym prądem w kosmetyce jest prąd gwalwaniczny, czyli stały, który ma za zadanie rozszerzyć przemianę materii, powiększyć naczynia limfatyczne, poprawić sprężystość skóry, a także odżywić tkanki.W salonach kosmetycznych galwanizacja stosowana jest w celu redukowania zmarszczek, blizn, rozstępów, rozszerzonych naczyń krwionośnych a także wspomagająco w odchudzaniu (stymulacja kolagenu – poprawa elastyczności skóry).7.JonoforezaZabieg elektroleczniczy polegający na wprowadzeniu do tkanek, przy pomocy siły pola elektrycznego jonów działających leczniczo.W tym zabiegu mogą być użyte wyłącznie leki albo inne związki chemiczne, które ulegają dysocjacji elektrolitycznej.Jony po wniknięciu do skóry gromadzą się na granicy naskórka i skóry właściwej w pobliżu powierzchownej sieci naczyń krwionośnych skąd zostają rozprowadzone z prądem krwi po ustroju.

Przy zakupie urządzenia proponujemy Państwu gratisowe indywidualne szkolenie w naszej siedzibie, które zostanie dobrane specjalnie do umiejętności, a także nawyków praktycznych....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.