Menu

Kombajn Kosmetyczny 9w1 Lux

Cechy produktu

  • Producent Hebe 

Opis

KOMBAJN KOSMETYCZNY 8w1 Mikrodermabrazja Diamentowa, Dermomasaż, Liposukcja Ultradźwiękowa, Infrared, RF z laserem biostymulującym, Oxybrazja, Tlenoterapia, Fukcje urządzenia:1. Mikrodermabrazja Diamentowa2.

Dermomasaż3. Liposukcja Ultradźwiękowa4. Infrared5.RF6. Laser biostymulujący7. Oxybrazja8. Tlenoterapia 9. Infuzja Tlenowa1. Mikrodermabrazja DiamentowaMikrodermabrazja diamentowa to zabieg w pełni kontrolowanego złuszczania warstwy rogowej naskórka przy pomocy głowic diamentowych o różnorodnej gradacji z płynną regulacją podciśnienia.

w rezultacie uzyskujemy odświeżenie skóry i stymulację podciśnieniem w procesie wytwarzania kolagenu.EFEKTY ZABIEGUrozjaśnianie przebarwień skóryspłycenie bliznstymulacja krążenia dzięki miejscowemu przekrwieniuoczyszczanie cerylikwidacja zmarszczek2.

DermomasażDermomassager to urządzenie do wykonywania masażu podciśnieniowego, którego głównym działaniem jest rozpad "zrazików" tłuszczowych i przywrócenie korzystnego funkcjonowania naczyń włosowatych i limfatycznych w skórze.

Dermomassager jest odpowiednikiem masażu ręcznego, wykorzystywanego w fizykoterapii.3. Liposukcja UltradźwiękowaPoprzez działanie ultradźwiękami o określonej, niskiej częstotliwości wpływamy na powstanie zjawiska kawitacji.

tworzona energia sprawia rozbicie komórki tłuszczowej, a uwolnione w ten sposób tłuszcze (wolne kwasy tłuszczowe i glicerol) są najczęściej transportowane poprzez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii i stają się źródłem energii.

W ten sposób można przyśpieszyć efekt redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej z „trudnych" obszarów, np. Ud, pośladków, talii, bioder czy ramion. EFEKTY DZIAŁANIAzabieg nieinwazyjnyniwelacja tkanki tłuszczowejodmłodzenie i regeneracjadotlenienie i odżywienie tkanekmodelowanie partii ciała 4.

InfraredOgrzanie partii przed jej nadźwiękowieniem, sprzyja „upłynnieniu tkanki tłuszczowej" i głębszemu wnikaniu fali ultradźwiękowej. Połączenie tych dwóch bodźców sprawia, iż efekty kuracji są szczególnie widoczne a zabieg jest rewelacyjną alternatywą dla interwencji chirurgicznych.

5.RFUrządzenie emitujące falę elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, której działaniem biologicznym jest wytworzenie diatermi w obrębie skóry właściwej. W wyniku działania ciepła fibroblasty zostają pobudzone do produkcji kolagenu, a obecne włókna kolagenowe ulegają regeneracji, dając efekt liftu skóry.6.

Laser biostymulującyUrządzenie Radio Frequency zostało wzbogacone o promieniowanie laserowe, które przygotowuje tkanki na silniejszy efekt terapeutyczny i liftingujący. Wykorzystanie w trakcie zabiegu Radio Frequency wraz z laserem biostymulacyjnym istotnie zwiększa skuteczność i jakość pielęgnacji.7.

OxybrazjaOXYBRAZJA, nazywana inaczej mikrodermabrazją wodno-tlenową, to wariant peelingu mechanicznego gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza przy pomocy specjalnie skonstruowanego aplikatora.

Zabieg ten jest sprawną a zarazem w pełni bezpieczną metodą złuszczania naskórka umożliwiającą przeprowadzenie go u osób o cerze naczynkowej, delikatnej i wrażliwej. Podstawowym działaniem oxybrazji jest złuszczanie powierzchownych warstw naskórka, przez co pobudzany jest cykl naskórkowania, czyli gojenie się naskórka.Oxybrazja przyśpiesza likwidowanie zaskórniaków, ogranicza łojotok oraz działa na bakterie beztlenowe, które odpowiedzialne są za powstawanie trądziku pospolitego.

Oprócz złuszczania w oxybrazji wykorzystuje się terapię zimnem, co hartuje i wzmacnia ściany naczyń. Dzięki czemu zabieg jest bezbolesny, w przeciwieństwie do mikrodermabrazji diamentowej czy korundowej.

8. Tlenoterapia 9. Infuzja Tlenowa Przy zakupie urządzenia proponujemy Państwu darmowe indywidualne szkolenie w naszej siedzibie, które zostanie przypasowane specjalnie do umiejętności oraz nawyków ergonomicznych....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.