Menu

Kombajn Kosmetyczny 9w1 Premium II

Cechy produktu

  • Producent Hebe 

Opis

KOMBAJN KOSMETYCZNY 9w1 Mikrodermabrazja Diamentowa, Dermomasaż, Liposukcja Ultradźwiękowa, Infrared, RF z laserem biostymulującym, Oxybrazja, Tlenoterapia,Fukcje urządzenia:1. Mikrodermabrazja Diamentowa2.

Dermomasaż3. Liposukcja Ultradźwiękowa4. Infrared5.RF6. Laser biostymulujący7. Oxybrazja1. Mikrodermabrazja DiamentowaMikrodermabrazja diamentowa to zabieg w pełni kontrolowanego złuszczania warstwy rogowej naskórka za pomocą głowic diamentowych o różnej gradacji z płynną regulacją podciśnienia.

w konsekwencji uzyskujemy odświeżenie skóry i stymulację podciśnieniem w procesie wytwarzania kolagenu.EFEKTY ZABIEGUrozjaśnianie przebarwień skóryspłycenie bliznstymulacja krążenia dzięki miejscowemu przekrwieniuoczyszczanie cerylikwidacja zmarszczek2.

DermomasażDermomassager to urządzenie do realizowania masażu podciśnieniowego, którego głównym działaniem jest rozpad "zrazików" tłuszczowych i przywrócenie korzystnego funkcjonowania naczyń włosowatych i limfatycznych w skórze.

Dermomassager jest odpowiednikiem masażu ręcznego, używanego w fizykoterapii.3. Liposukcja UltradźwiękowaPoprzez działanie ultradźwiękami o określonej, niskiej częstotliwości wpływamy na powstanie zjawiska kawitacji.

wyprodukowana energia sprawia rozbicie komórki tłuszczowej, a uwolnione w ten sposób tłuszcze (wolne kwasy tłuszczowe i glicerol) są na ogół transportowane poprzez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii i stają się źródłem energii.

W ten sposób można przyśpieszyć efekt redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej z „nieprzystępnych" obszarów, np. Ud, pośladków, talii, bioder czy ramion. EFEKTY DZIAŁANIAzabieg nieinwazyjnyniwelacja tkanki tłuszczowejodmłodzenie i regeneracjadotlenienie i odżywienie tkanekmodelowanie partii ciała 4.

InfraredOgrzanie partii przed jej nadźwiękowieniem, sprzyja „upłynnieniu tkanki tłuszczowej" i głębszemu wnikaniu fali ultradźwiękowej. Połączenie tych dwóch bodźców sprawia, że efekty kuracji są niezwykle widoczne a zabieg jest doskonałą alternatywą dla interwencji chirurgicznych.

5.RFUrządzenie emitujące falę elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, której działaniem biologicznym jest wytworzenie diatermi w obrębie skóry właściwej. W wyniku działania ciepła fibroblasty zostają pobudzone do produkcji kolagenu, a obecne włókna kolagenowe ulegają regeneracji, dając efekt liftu skóry.6.

Laser biostymulującyUrządzenie Radio Frequency zostało wzbogacone o promieniowanie laserowe, które przygotowuje tkanki na silniejszy efekt terapeutyczny i liftingujący. Zastosowanie podczas zabiegu Radio Frequency wraz z laserem biostymulacyjnym znacznie zwiększa skuteczność i jakość pielęgnacji.7.

OxybrazjaOXYBRAZJA, nazywana inaczej mikrodermabrazją wodno-tlenową, to rodzaj peelingu mechanicznego gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora.

Zabieg ten jest efektywną a zarazem w pełni bezpieczną metodą złuszczania naskórka umożliwiającą przeprowadzenie go u osób o cerze naczynkowej, subtelnej i wrażliwej. Podstawowym działaniem oxybrazji jest złuszczanie powierzchownych warstw naskórka, poprzez co pobudzany jest cykl naskórkowania, czyli gojenie się naskórka.Oxybrazja przyśpiesza usuwanie zaskórniaków, ogranicza łojotok i działa na bakterie beztlenowe, które odpowiedzialne są za powstawanie trądziku pospolitego.

Oprócz złuszczania w oxybrazji wykorzystuje się terapię zimnem, co hartuje i wzmacnia ściany naczyń. Dzięki temu zabieg jest bezbolesny, w przeciwieństwie do mikrodermabrazji diamentowej czy korundowej.

8. TlenoterapiaZALETY/EFEKTY DZIAŁANIA URZĄDZENIAseparacja punktów zapalnych od reszty skóryniskie koszty eksploatacjiuelastycznienie skóryrozjaśnienie przebarwieńpoprawa ukrwienia i odżywienia skórywspomaganie niwelacji rozstępów i spłycania bliznpowstrzymanie starzenia się skórywzmożona produkcja kolagenu i elastyny Przy zakupie urządzenia oferujemy Państwu bezpłatne jednostkowe szkolenie w naszej siedzibie, które zostanie przypasowane specjalnie do umiejętności, a także nawyków praktycznych....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.