Menu

Kombajn Kosmetyczny Peeling, Ultradź Twarz I Ciało, Rf I Laser

Cechy produktu

  • Producent Hebe 

Opis

Kombajn Kosmetyczny Peeling, Ultradźwięki twarz i ciało, RF i laserHurtownia kosmetyczna Vanity pokazuje Państwu wysokiej jakości urządzenie polskiego producenta sprzętu kosmetycznego Hebe. Wysokiej jakości sprzęt jest kompletnie wytworzony w Polsce.

Serwis sprzętów znajduje się we Wrocławiu. Urządzenie stworzone jest z części najwyższej jakości, co gwaratuje 100% satysfakcji klienta po produkowanym zabiegu. KOMBAJN składa się z modułów:Fale radiowe konwencjonalne lub z laserem biostymulującymPeeling kawitacyjnyGłowice ultradzwiękowe twarz i ciało,GalwanZALETY URZĄDZENIAIndywidualny wybór funkcjiWybór wielkości obudowy i wyświetlaczaCzytelne, instynktowne menu w języku polskimZdecydowanie niższa wartość maszyn w kombajnie, aniżeli kupowanych oddzielnieOszczędność miejsca - jedno urządzenie - sporo możliwości Do zakupionego urządzenia proponujemy szkolenie gratis we Wrocławiu - więcej danych tutaj.

Przy zakupie urządzenia proponujemy Państwu darmowe jednostkowe szkolenie w naszej siedzibie, które zostanie dopasowane specjalnie do umiejętności i nawyków użytecznych....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.