Menu

Lampa LED + CFL do paznokci 48W CFL06 Czerwona

Cechy produktu

  • Producent Vanity_B 

Opis

Lampa LED CFL06 to jedna z najszczególniejszych lamp na polskim rynku. Dzięki połączeniu dwóch źródeł światła LED i CFL urządzenie utwardza wszystkie rodzaje żeli UV i lakiery hybrydowe w szczególnie niedługim czasie, już od 5 sekund.

w dodatku jest bezpieczna dla ludzi oraz środowiska, dzięki energooszczędnym diodom LED, nie stwarza substancji niebezpiecznych dla człowieka, a także emituje dużo mniej ciepła, niż przy użyciu tradycyjnej lampy.

Urządzenie jest w stanie pracować do 50 tys. Godzin bez podmiany żarówek oraz spadku ich mocy. Lampa również wbudowany czujnik ruchu, który uruchamia się przy wsunięciu dłoni do we wnętrzu urządzenia.

dużym ułatwieniem w utrzymaniu czystości lampy jest jej w całości zdejmowana dolna klapka magnetyczna. Regulowany jest na dodatek daszek lampy. Urządzenie zaopatrzone jest w dodatku w gumową podkładkę na dłoń, co rozszerza komfort pracy z paznokciami.

Lampa jest stylowa, ale i ergonomiczna. Jej kompaktowość sprawia, iż jest nieskomplikowana w przenoszeniu i transporcie. Dane techniczne:Moc: 48WTimer: 30s, 60s, 90sWymiary (dł. X szer. X wys.): 22.00cm x 8.50cm x 15.50cmWaga: 1.301 kg Zasilanie: 100~240V, 50/60 HZŻywotność LED: min 50 tys.

h Gwarancja: 12 miesięcy*Urządzenia objęte gwarancją dłuższą niż 12 miesięcy, po roku czasu muszą zostać poddane płatnej konserwacji...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.