Menu

Lampa LED + CFL do paznokci 48W CFL06 Srebrna

Cechy produktu

  • Producent Vanity_B 

Opis

Lampa LED + CFL do paznokci 48W CFL06 metalicznaLampa LED CFL06 to jedna z najistotniejszych lamp na polskim rynku. Dzięki połączeniu dwóch źródeł światła LED i CFL urządzenie utwardza wszystkie warianty żeli UV i lakiery hybrydowe w wyjątkowo krótkim czasie, już od 5 sekund.

w dodatku jest bezpieczna dla ludzi oraz środowiska, dzięki energooszczędnym diodom LED, nie kreuje substancji niebezpiecznych dla człowieka oraz emituje dużo mniej ciepła, aniżeli przy użyciu klasycznej lampy.

Urządzenie jest w stanie pracować do 50 tys. Godzin bez podmiany żarówek, a także spadku ich mocy. Lampa również zaimplementowany czujka ruchu, który uruchamia się przy wsunięciu rąk do w środku urządzenia.

wielkim ułatwieniem w utrzymaniu czystości lampy jest jej całkowicie zdejmowana dolna klapka magnetyczna. Dostosowywany jest jeszcze daszek lampy. Urządzenie wyekwipowane jest dodatkowo w gumową podkładkę na dłoń, co zwiększa komfort pracy z paznokciami.

Lampa jest gustowna, ale i ergonomiczna. Jej kompaktowość sprawia, iż jest łatwa w przenoszeniu i transporcie.informacje techniczne:Moc: 48WTimer: 30s, 60s, 90sWymiary (dł. X szer. X wys.): 22.00cm x 8.50cm x 15.50cmWaga: 1.301 kg Zasilanie: 100~240V, 50/60 HZŻywotność LED: min 50 tys.

hGwarancja: 12 miesięcy*Urządzenia objęte gwarancją dłuższą niż 12 miesięcy, po roku czasu muszą zostać poddane płatnej konserwacji...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.