Menu

Mezoterapia Bezigłowa

Cechy produktu

  • Producent Hebe 

Opis

MEZOTERAPIA BezigłowaGotowe programy zabiegowe dostosowane do potrzeb kosmetycznychPROGRAMY ZABIEGOWEokolice oczurevital 20+revital 30+odmładzanie 40+lifting 45+trądzikujędrnianiecellulitwyszczuplenierozstępyna skórę głowyna bóle mięśniMezoterapia bezigłowa to zabieg polegający na wprowadzaniu substancji aktywnych do skóry w wyniku zjawiska elektroporacji.

Mechanizm ten wykorzystuje TRANSDERMALNY SYSTEM TERAPEUTYCZNY TTS polegający na wprowadzaniu określonej substancji leczniczej do organizmu przez warstwę naskórka i skóry właściwej z zastosowaniem stosownego połączenia sonoterapii (sonoforeza) z impulsami prądowymi (jonoforeza).

Mezoterapia bezigłowa HEBE stanowi idealną alternatywę dla mezoterapii igłowej.EFEKTY ZABIEGUbłyskawiczny lifting twarzypoprawa kolorytu skórydziałanie odmładzające i regenerującedotlenienie i odżywienie tkanekmodelowaniePARAMETRY technologicznEMoc – 35 WFuse – 1,2ANapięcie – 230 V-50HzPrzy zakupie urządzenia proponujemy Państwu gratisowe indywidualne szkolenie w naszej siedzibie, które zostanie przypasowane specjalnie do umiejętności i nawyków funkcjonalnych....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.