Menu

Mikrodermabrazja diamentowa 3w1 BN-903

Cechy produktu

  • Producent Beauty System 

Opis

mistrzowski sprzęt do salonów urody musi być dostosowany do potrzeb rynku. Właśnie dlatego urządzenie do mikrodermabrazji diamentowej 3w1 BN-903 znakomicie sprawdzi się w Twoim salonie SPA albo gabniecie medycyny estetycznej i szybko na siebie zarobi. Mikrodermabrazja to jeden z najpopularniejszych zabiegów, jeśli dołożymy do nich usługę: skin scrubber oraz funkcję ultradźwiękową, to Twoja oferta prędko stanie się magnesem dla nowych kupujących.
Oto detaly:

Funkcje:
Mikrodermabrazja diamentowa, w pakiecie 2 pióra, 8 końcówek diamentowych oraz jedna gładka do masażu,
Ultradźwięki / ultrasonoforeza,
Skin Scrubber (peeling kawitacyjny),

technologię dermabrazji mikrokrystalicznej opracował 20 lat temu włoski inżynier Florence Mattioli. Początkowo wykorzystywana wyłącznie w gabinetach dermatologicznych, technika ta stopniowo zaczęła zdobywać popularność w salonach kosmetycznych. Określana jest mianem najkorzystniejszej metody na piękno przez medycynę. Przez kilka lat technikę dermabrazji mikrokrystalicznej doskonalono w Europie. Znane są tysiące przypadków udanych kuracji, a osiągane efekty są bardzo zadowalające.
obecnie ukazujemy aparat do dermabrazji diamentowej, będącej twórczym ulepszeniem dermabrazji mikrokrystalicznej.
Dermabrazja diamentowa to bezinwazyjny zabieg wygładzania skóry przy użyciu sterylnych ostrzy diamentowych, które ścierają górnyą warstwę skóry. Starte resztki, brud i martwy naskórek są samoczynnie odsysane. Zabieg pozwala polikwidować złuszczenia, nierówności, skazy, zmarszczki oraz niechciane przebarwienia skóry.
Umiarkowane zastosowanie dermabrazji diamentowej w połączeniu z kosmetykami przenikającymi głęboko przez naskórek do warstwy skóry właściwej pomaga uzupełnić poziom naturalnych komponentów odżywczych, przywrócić energiczność skóry i ją wzmocnić. Skóra po zabiegu dermabrazji mikrokrystalicznej jest w głównej mierze zdrowa, lśniąca i atrakcyjna.

Funkcja ultradźwiękowa. Zastosowanie wibracji ultradźwiękowych o częstotliwości miliona drgań na sekundę (1 MHz). Fala ultradźwiękowa stymuluje tkankę i ulepsza przenikalność błon dla kolagenu, wygładzając zmarszczki, eliminując linie i ujędrniając skórę, co nadaje jej młodszy i zdrowszy wygląd. Ultradźwięki kreujeją ciepło pochodzące z tarcia, które poprawia cyrkulację krwi, odpręża mięśnie i pomaga rozbijać cellulit, usuwając nadmiar tłuszczu. Urządzenie z 2 sondami umożliwia bezinwazyjny lifting, wygładza i wzmacnia skórę przy użyciu wibracji ultradźwiękowych.

Skin scrubber - peeling kawitacyjny (Ultrasonic peeling) jest to nowy system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji bez efektów ubocznych. Zabieg ten polega na oczyszczeniu skóry przez fale ultradźwiękowe, pozwala więc na staranne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii. Peeling kawitacyjny jako system działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje bez zastosowania prądu elektrycznego. Zastosowanie tego urządzenia umożliwia głęboką regenerację skóry bezzwłoczne i efektywne jej odnowienie oraz oczyszczenie na znacznej głębokości, czego rezultatem jest - zauważalna w widoczny sposób - skóra odnowiona i odświeżona. Jest to zabieg bezbolesny odczuwany w głównej mierze jako przyjemny. Kawitacja pozytywnie działa także na głębsze warstwy naskórka, stanowi idealny wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych (eksfoliacja kwasami i/lub sonoforeza i jonoforeza i inne).


informacje techniczne:

  • Moc pompy: 68cmHg
  • Częstotliwość ultradźwięków: 1MHz
  • Częstotliwość peelingu: 28kHz
  • Zasilanie: 220V
  • zużycie mocy: 110W
  • Waga: 6.5kg
  • rozmiary urządzenia: 34.5x29x15cm
  • rozmiary opakowania: 37x36x29cm
  • Gwarancja: 2 lata

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.