Menu

Mikrodermabrazja diamentowa BN-N95

Cechy produktu

 • Producent Beauty System 

Opis

proponujemy Ci nowoczesny sprzęt kosmetyczny, który pozwoli Ci wzbogacić ofertę Twojego salonu o niezwykle atrakcyjne zabiegi kosmetyczne i terapeutyczne. Urządzenie kosmetyczne Mikrodermabrazja Diamentowa 5w1 BN-N95 wykonuje aż 5 zabiegów: mikrodermabrazję diamentową, ultradźwięki, peeling kawitacyjny, Hot-Cold, a także Photon Theraphy. Oprócz nadzwyczajnych parametrów technicznych aparat cechuje się zjawiskowym designer. Urządzenie kosmetyczne Mikrodermabrazja Diamentowa 5w1 BN-N95 wyjątkowo użyteczny i nieskomplikowany w obsłudze panek LCD.
zobacz detaly:

Funkcje:

 1. Mikrodermabrazja diamentowa, w pakiecie 2 pióra, 8 końcówek diamentowych, a także jedna gładka do masażu,
 2. Ultradźwięki / ultrasonoforeza,
 3. Skin Scrubber (peeling kawitacyjny),
 4. Hot-Cold,
 5. Photon Theraphy.


technologię dermabrazji mikrokrystalicznej opracował 20 lat temu włoski inżynier Florence Mattioli. Początkowo stosowana jedynie w gabinetach dermatologicznych, technologia ta stopniowo zaczęła zdobywać popularność w salonach kosmetycznych. Określana jest mianem najkorzystniejszej metody na piękno poprzez medycynę. Poprzez kilka lat technikę dermabrazji mikrokrystalicznej doskonalono w Europie. Znane są tysiące przypadków udanych kuracji, a osiągane efekty są niezwykle zadowalające.
aktualnie ukazujemy aparat do dermabrazji diamentowej, będącej twórczym ulepszeniem dermabrazji mikrokrystalicznej.
Dermabrazja diamentowa to bezinwazyjny zabieg wygładzania skóry przy użyciu sterylnych ostrzy diamentowych, które ścierają górnyą warstwę skóry. Starte resztki, brud i martwy naskórek są automatycznie odsysane. Zabieg pozwala wyeliminować złuszczenia, nierówności, skazy, zmarszczki i niepożądane przebarwienia skóry.
Umiarkowane użycie dermabrazji diamentowej w połączeniu z kosmetykami przenikającymi głęboko przez naskórek do warstwy skóry właściwej pomaga uzupełnić poziom naturalnych elementów odżywczych, przywrócić intensywność skóry i ją wzmocnić. Skóra po zabiegu dermabrazji mikrokrystalicznej jest typowo zdrowa, lśniąca i ładna.

Funkcja ultradźwiękowa. Zastosowanie wibracji ultradźwiękowych o częstotliwości miliona drgań na sekundę (1,5 MHz). Fala ultradźwiękowa stymuluje tkankę i ulepsza przenikalność błon dla kolagenu, wygładzając zmarszczki, eliminując linie i ujędrniając skórę, co nadaje jej młodszy i zdrowszy wygląd. Ultradźwięki kreujeją ciepło pochodzące z tarcia, które udoskonala cyrkulację krwi, odpręża mięśnie i pomaga rozbijać cellulit, usuwając nadmiar tłuszczu. Urządzenie z 2 sondami umożliwia bezinwazyjny lifting, wygładza i wzmacnia skórę przy użyciu wibracji ultradźwiękowych.

Skin scrubber - peeling kawitacyjny (Ultrasonic peeling) jest to nowy system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji bez efektów ubocznych. Zabieg ten polega na oczyszczeniu skóry poprzez fale ultradźwiękowe, pozwala więc na staranne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii. Peeling kawitacyjny jako system działa na skórę łagodnie przez przyjemne, naturalne wibracje bez zastosowania prądu elektrycznego. Użycie tego urządzenia zezwala na głęboką regenerację skóry bezzwłoczne i sprawne jej odnowienie, a także oczyszczenie na szerokiej głębokości, czego efektem jest - zauważalna w widoczny sposób - skóra odnowiona i odświeżona. Jest to zabieg bezbolesny odczuwany z reguły jako przyjemny. Kawitacja pozytywnie działa jeszcze na głębsze warstwy naskórka, stanowi perfekcyjny wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych (eksfoliacja kwasami i/albo sonoforeza i jonoforeza i inne).

Hot-Cold- czyli głowica Ciepło-Zimno. Głowica rozgrzewająca użytkowana przed zabiegiem w celu powiększenia naczyń krwionośnych i prędkiego wchłonięcia substancji odżywczych. Po zabiegu, głowica chłodząca łagodzi końcówki nerwowe, podrażnienia i zaczerwienienia skóry, a także zamyka pory.

Photon Theraphy - leczenie skóry za pomocą szerokiego spektrum kolorów:
Czerwony - skóra starzejąca się, obwisła.
Zielony - powiększone naczynka, plamy, lifting oczu, ciemna oprawa oczu, worki pod oczami, jasna piegowata twarz, korekta piersi, zapalenia.
Niebieski - kwas, ospa, zapalenia.
Żółty - matowa cera, poprawa limfy, aktywuje komórki.
Fioletowy - przyspiesza regenerację komórek.
Niebieskozielony - przeciw nadwrażliwości, redukcja widoczności naczyń włoskowatych.
Biały - jasna, piegowata skóra, redukcja melaniny.

informacje techniczne:

 • Moc pompy: 69cmHg
 • Częstotliwość ultradźwięków: 1,5MHz
 • Częstotliwość drgań peelingu: 32kHz
 • Zasilanie: 220V
 • pobór prądu: 100W
 • Waga: 12kg
 • wymiary urządzenia: 42*32*17cm
 • wymiary opakowania: 49*49*32cm
 • Gwarancja: 2 lata

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.