Menu

Mini RF Radio Frequency BN-CR200

Cechy produktu

  • Producent Vanity_B 

Opis

Mini RF Radio Frequency BN-CR200Proponujemy przenośny sprzęt kosmetyczny do zabiegów elektromagnetycznych RF Radio Frequency BN-CR200. Wyposażenie salonów urody musi spełniać kryteria, które wyznacza rynek.

Urządzenie kosmetyczne RF Radio Frequency BN-CR200 spełnia najwyższe standardy technologiczne i gwarantuje perfekcyjne efekty zabiegów kosmetycznych. Aparat RF Radio Frequency BN-CR200 wykonuje m.in. Lifting skóry piersi, modeluje pośladki i kształt nóg, a także wygładza skórę dłoni.

Oto szczegóły: RF emituje falę elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, działa w obrębie skóry właściwej, pobudzając komórki skóry do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych. Działanie funkcji RF polega na dostarczeniu do głębszych warstw skóry fali elektrycznej.

Dociera ona do każdego punktu w skórze wywołując wytworzenie energii grzejnej stymulującej wewnętrzne jony w organizmie, rozszerza pracę układu limfatycznego i metabolizm w tkankach, co w wyniku czego udoskonala jakość skóry, zwiększa się gęstość i napięcie skóry, wygładzają się zmarszczki i spłycają blizny.

Zabiegi są efektywne i bezpieczne, gdyż fala bipolarna emitowana poprzez aparat RF jest absorbowana w komórkach skóry i nie niszczy innych struktur i nie dochodzi do poparzenia naskórka.Fala elektromagnetyczna emitowana poprzez RF ujędrnia i zagęszcza skórę i odwraca skutki starzenia się skóry.

Pierwsze efekty są widoczne po około 3-5 tygodniach. Najlepsze rezultaty występują u osób w wieku 30-50 lat, u których skóra łatwiej reaguje na bodźce stymulujące, u osób starszych wyniki są w dodatku korzystne, gdy kuracja jest aktywniejsza.Funkcje: Radio Frequency - Fale radiowe.

- Lifting skóry twarzy w okolicach oczu i szyi. - ulepsza zarys nosa i eliminuje zmarszczki. - Lifting skóry piersi- poprawa ich kształtu. - poprawia wygląd skóry talii i nóg. - podciąga i udoskonala zarys pośladków.

- Wygładza skórę dłoni. Informacje techniczne: -Częstotliwość RF: 1MHz do 5MHz (10 stopniowa skala regulacji), -Tryb pracy: bipolarny, -Moc RF: do 3W/cm2, -Średnica głowic: 2x 20mm, -Temperatura: 60 poziomów C, -Fala: stała/zmienna, -Zasilanie: 220V, -rozmiary opakowania: 26x28x10cm, -Waga: 2kg, -Gwarancja: 24miesiące.Skontaktuj się żeby potwierdzić przystępnośćSkontaktuj się żeby potwierdzić dostępność*Urządzenia objęte gwarancją dłuższą aniżeli 12 miesięcy, po roku czasu muszą zostać poddane płatnej konserwacji...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.