Menu

Mobilny Kombajn Kosmetyczny 5w1 Face Extra

Cechy produktu

  • Producent Hebe 

Opis

mobilnY KOMBAJN KOSMETYCZNY 5w1 Fale Radiowe (RF) z Laserem Biostymulujący, Dermomasaż, Liposukcja Ultradźwiękowa, InfraredWielofunkcyjne urządzenie przenośne w kufrach. Dzięki prekursorskiej budowie w jednym mobilnym kuferku można zamknąć funkcje całego gabinetu.Fukcje urządzenia:1.

Fale Radiowe (RF)2. Laser Biostymulujący3. Dermomasaż4. Liposukcja Ultradźwiękowa5. Infrared 1. Fale Radiowe (RF)RF HEBE to urządzenie emitujące falę elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, której działaniem biologicznym jest wytworzenie diatermi w obrębie skóry właściwej.

W wyniku działania ciepła fibroblasty zostają pobudzone do produkcji kolagenu, a obecne włókna kolagenowe ulegają regeneracji, dając efekt liftu skóry.EFEKTY DZIAŁANIAujędrnienie i poprawa owalu twarzyszybkie spłycenie zmarszczekmożliwość wykorzystywania kosmetyków w trakcie zabiegulikwidacja cieni pod oczamiodmłodzenie i regeneracjapobudzenie komórek skóry do produkcji kolagenu i elastynyujędrnienie i modelowanie, poprawa ukrwienia wybranych partii ciałaskuteczna walka z cellulitem2.

Laser BiostymulującyUrządzenie Radio Frequency pozostało wzbogacone o promieniowanie laserowe, które przygotowuje tkanki na silniejszy efekt terapeutyczny i liftingujący. Zastosowanie podczas zabiegu Radio Frequency wraz z laserem biostymulacyjnym znacznie zwiększa efektywność i jakość pielęgnacji.Przyczynia się do rozszerzenia syntezy białek, w tym między innymi kolagenu, poprzez pobudzenie intensywności fibroblastówPowoduje ulepszenie ukrwienia i odżywienia tkanek, pobudzenie regeneracji komórek i naczyń krwionośnychZwiększa odpływ nadmiaru limfy, co jest konieczne w zabiegach pielęgnacyjnychWykazuje działanie przeciwzapalne oraz przeciwbólowe, poprzez stymulację wydzielania beta endorfin, czyli tzw.

hormonów szczęścia3. DermomasażDermomassager to urządzenie do realizowania masażu podciśnieniowego, którego głównym działaniem jest rozpad "zrazików" tłuszczowych i przywrócenie dobrego funkcjonowania naczyń włosowatych i limfatycznych w skórze.

Dermomassager jest odpowiednikiem masażu ręcznego, używanego w fizykoterapii. 4. Liposukcja UltradźwiękowaPoprzez działanie ultradźwiękami o określonej, niskiej częstotliwości wpływamy na powstanie zjawiska kawitacji.

stworzona energia powoduje rozbicie komórki tłuszczowej, a uwolnione w ten sposób tłuszcze (wolne kwasy tłuszczowe i glicerol) są przede wszystkim transportowane poprzez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii i stają się źródłem energii.

W ten sposób można przyśpieszyć efekt redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej z „nieprzystępnych" obszarów, np. Ud, pośladków, talii, bioder czy ramion.5. InfraredUrządzenie też głowicę na podczerwień IR – ogrzanie partii przed jej nadźwiękowieniem, sprzyja „upłynnieniu tkanki tłuszczowej" i głębszemu wnikaniu fali ultradźwiękowej.

Połączenie tych dwóch bodźców sprawia, iż efekty kuracji są wyjątkowo widoczne a zabieg jest doskonałą alternatywą dla interwencji chirurgicznych.UWAGA!!! cena dotyczy urządzenia wmontowanego w walizkę. Istnieje możliwość zamówienia urządzenia wyjmowanego z walizki w cenie +350 zł do ceny urządzenia.

AkapitRodzaj czcionkiRozmiar czcionkiŚcieżka: p » spanWords: 299Przy zakupie urządzenia proponujemy Państwu bezpłatne jednostkowe szkolenie w naszej siedzibie, które zostanie dopasowane specjalnie do umiejętności oraz nawyków funkcjonalnych....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.