Menu

Myjka ultradźwiękowa 2,5L OPTIMA

Cechy produktu

  • Producent cosnet 

Opis

Czyszczenie ultradzwiekowe opiera sie na kawitacji wywolanej przez wibracje fal ultradzwiekowych o wysokiej czestotliwosci w plynie. Powstaja mikroskopijne pecherzyki, które gwaltownie imploduja, wywołujac kawitacje, która sprawia intensywne szorowanie powierzchni czyszczonego przedmiotu.

Babelki sa wystarczajaco male, żeby przeniknac do mikroskopijnych szczelin, dokladnie je czyszczac. Czyszczenie ultradzwiekowe jest wyjatkowo sprawne w usuwaniu brudu i zanieczyszczen, które wymagalyby uciazliwego czyszczenia recznego.

Sluzy do czyszczenia róznego typu przedmiotów, urzadzen i czesci mechanicznych, przywracajac je do niemal do stanu „jak świeże“, bez uszkadzania delikatnych czesci. Najwazniejsze atrybuty myjki: - cyfrowy wyswietlacz LED - 5 ustawien timera, ochrona przed przegrzaniem - z funkcja odgazowywania - wentylator zapewniajacy jednostajna i bezpieczna prace - przemyslowa, odporna na wilgoc plytka PCB - wysokowydajne systemy przetworników - zbiornik o duzej pojemnosci do mistrzowskiego czyszczenia Przedmioty, które mozna czyscic w myjce: 1.

Bizuteria – naszyjniki, pierscionki, kolczyki, bransoletki itp. 2. Okulary i zegarki – okulary, okulary przeciwsloneczne, paski do zegarków. 3. Artykuly osobiste – grzebienie, glowice golarek, protezy zebowe, artykuly dzieciece itp.

4. Artykuly biurowe – glowice do drukarki, kartridze itp. 5. Przedmioty metalowe – starozytne monety, lozyska, niewielkie czesci itp. 6. Naczynia – widelce, noze, lyzki, filizanki itp.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.