Menu

ORYGINALNA Lampa UV LED SUNONE SUN5 Biała

Cechy produktu

  • Producent SUNONE 

Opis

Najnowszej generacji, profesjonalna lampa UV / LED 48W, która ekspresowo i równomiernie utwardza wszystkie żele, lakiery hybrydowe i inne preparaty światłoutwardzalne.

technologia dual LED powoduje, iż lampa bezusterkowo, momentalnie i równomiernie utwardza wszystkie lakiery hybrydowe i żele. Lampa emituje białe światło, które nie męczy wzroku. Posiada energooszczędne źródło światła o obszernej mocy i podwójnym zakresie fal 365nm i 405nm.

Lampa wbudowany sensor ruchu, timer 10, 30, 60 i 99 sekund, a po uruchomieniu sensora świeci bezustannie do 120 sekund. Tryb 99 sekund to tryb w którym moc lampy rośnie stopniowo przez 99 sekund. Jest to tryb zalecany do pracy z żelami budującymi i innymi aplikacjami wymagającymi długiego czasu utwardzania.
Panel dolny lampy jest na magnesy i łatwo go odpiąć do aplikacji pedicure. Wielkość lampy zezwala na swobodne włożenie całej rąk, bez potrzeby osobnego utwardzania kciuków. Obfity elektroniczny wyświetlacz ułatwi pracę, a przycisk wyłączający pozwoli wyłączyć lampę bez zapotrzebowania odłączania od źródła zasilania.

Czas pracy tego urządzenia przewidziano nawet do 50 tysięcy godzin. Lampa ma zastosowany zasilacz także podłączamy ją kablem do gniazdka bez uzupełniającego przyłączania zasilacza.

prędki CZAS UTWARDZANIA!
SUN5 utwardza dużo szybciej niżeli inne lampy o tej samej mocy. W kontraście do zwykłej lampy, która utwardza w czasie do 3 minut - SUN5 utwardza już do 10 sekund! Jest to kolosalna różnica, zwłaszcza w fachowych salonach kosmetycznych, w których czas jest na wagę złota.

ponadto w odróżnieniu od zwykłych lamp, nie wymaga wymiany żarówek i jest dużo sprawniejsza.

dane techniczne:
Moc: 48W
wymiary: 20,5 cm x 20,3 cm x 9,3 cm
ilość diód led: 24
Timer: 10s, 30s, 60s, 99s
detektor ruchu: TAK
Zasilacz: 1
Źródło światła: 365nm, 405nm
Produkty utwardzane: żele, lakiery hybrydowe i inne
Gwarancja: 24 miesiące

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.