Menu

Peeling Kawitacyjny + Ultradźwięki 2w1 Bn-233l

Cechy produktu

  • Producent Vanity_B 

Opis

Peeling Kawitacyjny + Ultradźwięki 2w1 BN-233L to postępowe urządzenie wykonujące dwa popularne, specjalistyczne zabiegi: Skin Scrubber (peeling kawitacyjny) oraz Ultradźwięki (ultrasonoforeza). Charakterystyka zabiegów:Skin scrubber - peeling kawitacyjny (Ultrasonic peeling) to nowy system zapewniający głęboką pielęgnację skóry i jej regenerację bez efektów ubocznych.

Zabieg polega na oczyszczeniu skóry dzięki falom ultradźwiękowym: pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, usuwa zrogowaciały naskórek, zaskórniki, wągry i bakterir.

Peeling kawitacyjny oddziałuje na skórę łagodnie przez przyjemne, naturalne wibracje - bez użycia prądu elektrycznego. Wykorzystanie tego urządzenia zezwala na głęboką regenerację skóry momentalne i efektywne jej odnowienie, a także oczyszczenie na wielkiej głębokości.

efektem jest- odnowiona i odświeżona skóra. Zabieg jest w pełni bezbolesny i odczuwany z zasady jako „błogi". Kawitacja pozytywnie działa ponadto na głębsze warstwy naskórka, stanowi wspaniały wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych (eksfoliacja kwasami i/albo sonoforeza i jonoforeza i inne).

Funkcja ultradźwiękowa polega na wykorzystaniu wibracji ultradźwiękowych o częstotliwości miliona drgań na sekundę (1 MHz). Fala ultradźwiękowa stymuluje tkankę i ulepsza przenikalność błon dla kolagenu, wygładzając zmarszczki, eliminując linie i ujędrniając skórę, co nadaje jej młodszy i zdrowszy wygląd.

Ultradźwięki formujeją ciepło pochodzące z tarcia, które ulepsza cyrkulację krwi, odpręża mięśnie i pomaga rozbijać cellulit, usuwając nadmiar tłuszczu. Urządzenie z 2 sondami pozwala na bezinwazyjny lifting, wygładza i wzmacnia skórę przy użyciu wibracji ultradźwiękowych.

informacje technologiczne: częstotliwość ultradźwięków 1MHzczęstotliwość drgań peelingu 28kHzzasilanie: 220Vpobór mocy: 45Wwaga: 4kgwymiary urządzenia: 30x28x15.5cmwymiary opakowania: 37x36x29cmgwarancja: 2 lataJeśli masz dodatkowe pytania – służymy pomocą.Skontaktuj się aby potwierdzić przystępność*Urządzenia objęte gwarancją dłuższą niżeli 12 miesięcy, po roku czasu muszą zostać poddane płatnej konserwacji...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.