Menu

Peeling kawitacyjny 4w1 BN-N93

Cechy produktu

  • Producent Beauty System 

Opis

obecnie firma oczekuje na dostawę artykułu, planowana wysyłka: 12-02-2019

oferujemy Ci sprzęt do gabinetów kosmetycznych najwyższej klasy. Proponujemy Ci nowoczesne urządzenie kosmetyczne wykonujące 4 atrakcyjne zabiegi: peeling Kawitacyjny, BioLifting, BioGlove i ultradźwięki. Kombajn kosmetyczny 4w1 BN-N93 pozwoli Ci uatrakcyjnić ofertę salonu i zwiększyć sprzedaż. Niewielkie rozmiary i szerokie możliwości aparatu, nowoczesny design i instynktowna obsługa to zalety modelu 4w1 BN-N93.
przejrzyj, co potrafi!

Funkcje:
Ultradźwięki / ultrasonoforeza,
Skin Scrubber (peeling kawitacyjny),
BioLift - lifting twarzy bez skalpela,
BioGlove

Funkcja ultradźwiękowa. Użycie wibracji ultradźwiękowych o częstotliwości miliona drgań na sekundę (1,5 MHz). Fala ultradźwiękowa stymuluje tkankę i udoskonala przenikalność błon dla kolagenu, wygładzając zmarszczki, eliminując linie i ujędrniając skórę, co nadaje jej młodszy i zdrowszy wygląd. Ultradźwięki budujeją ciepło pochodzące z tarcia, które udoskonala cyrkulację krwi, odpręża mięśnie i pomaga rozbijać cellulit, usuwając nadmiar tłuszczu. Urządzenie z 2 sondami pozwala na bezinwazyjny lifting, wygładza i wzmacnia skórę przy użyciu wibracji ultradźwiękowych.

Skin scrubber - peeling kawitacyjny (Ultrasonic peeling) jest to nowy system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji bez efektów ubocznych. Zabieg ten polega na oczyszczeniu skóry poprzez fale ultradźwiękowe, pozwala więc na precyzyjne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii. Peeling kawitacyjny jako system działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje bez wykorzystania prądu elektrycznego. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry niezwłoczne i skuteczne jej odnowienie oraz oczyszczenie na wielkiej głębokości, czego wynikiem jest - zauważalna w widoczny sposób - skóra odnowiona i odświeżona. Jest to zabieg bezbolesny odczuwany najczęściej jako miły. Kawitacja pozytywnie działa na dodatek na głębsze warstwy naskórka, stanowi nadzwyczajny wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych (eksfoliacja kwasami i/lub sonoforeza i jonoforeza i inne).

Bio Lift - lifting twarzy bez skalpela. Innowacyjny aparat do bezoperacyjnego liftingu twarzy, szyi i dekoltu realizowany za pomocą sond emitującymi mikroprądy. Działanie urządzenia jest oparte na terapii mikroprądami, które stymulują procesy regeneracji zachodzące w komórkach, pobudzając odbudowę włókien kolagenu i elastyny. Zabieg ma działanie wygładzające skórę, powiększa kurczliwości włókien mięśniowych oraz usprawnia wydalanie toksyn wraz z nadmiarem wody.

dane technologiczne:

  • Częstotliwość ultradźwięków: 1,5MHz
  • Częstotliwość drgań peelingu: 32kHz
  • Zasilanie: 220V
  • pobór prądu: 45W
  • Waga: 12kg
  • wymiary urządzenia: 42*32*17cmcm
  • rozmiary opakowania: 49*49*32cm
  • Gwarancja: 2 lata

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.